Bukmacher Totolotek – pigułka wiedzy o bukmacherze

Totolotek do niedawna posiadał własną sieć punktów naziemnych. Pandemia spowodowała, że bukmacher przeszedł całkowicie na ruch sieciowy. Zakłady z powodzeniem utrzymują się na rynku od lat dziewięćdziesiątych. Co wyróżnia firmę na tle konkurencji?

Granie w pigułce

Firmę na pewno pamiętają starsi miłośnicy punktów naziemnych. Totolotek zrezygnował z tej formy, chociaż nadal posiada stosowne zezwolenie Ministra Finansów. Na ruch w zakładach pozwala strona internetowa oraz aplikacja mobilna. Ciemna szata graficzna wymaga przyzwyczajenia, niektórzy narzekają też na jej czytelność. Kursy zmieniają się dynamicznie, bez przycięć, a oferta uszeregowana jest według dni i sportów.

Aplikacja mobilna pozwala na wykorzystanie dodatkowego bonusu w wysokości 49 zł. Nie jest to imponująca kwota, ale trzykrotne obrócenie po kursie 1,9 nie powinno być dużym problemem. Przewagą aplikacji jest większa przejrzystość. Praktyka pokazuje, że problemy z płynnością nie występują.

Bonus powitalny Totolotek od depozytu 

Bukmacher stawia na proste zasady. Oferta powitalna to opcja podwojenia depozytu do kwoty maksymalnie 500 zł. Środkami na koncie oraz bonusowymi trzeba obrócić trzykrotnie, kuponami z minimum trzema zdarzeniami o kursie co najmniej 1,35 dla każdego z nich.

Aby otrzymać bonus należy zaznaczyć stosowne okienko przy rejestracji. Konto musi zostać zweryfikowane poprzez potwierdzenie dokumentu tożsamości. Na obrót środków gracz ma 30 dni. Pozwala to na bardziej przemyślany dobór typów. Osoby poszukujące dodatkowych atrakcji, mogą znaleźć specjalny kod rozszerzający główny bonus – tak zwany kod promocyjny Totolotek. Stali gracze także nie zostali pozostawieni na pastwę losu. Mowa tu o regularnej opcji cash-backu, związanej z określonymi rozgrywkami. Aktualne informacje na ten temat można znaleźć na stronie podmiotu.

Jak wpłacić środki?

Totolotek poszedł z duchem czasu i umożliwia wpłaty za pośrednictwem dedykowanych płatności natychmiastowych, przelewów internetowych, karty debetowej oraz Skrill. Wypłaty odbywają się w tradycyjny sposób. Wymaga tego tzw. ustawa hazardowa, która unormowała polski rynek.

Czas wypłaty zależy od dnia złożenia dyspozycji. Problemu nie ma od poniedziałku do piątku, ale na pieniądze można czekać dłużej w weekend. Wynika to z faktu wysyłania gotówki zwykłym przelewem.

Kontakt i oferta

Sprawny kontakt to podstawa funkcjonowania zakładów bukmacherskich. Najprościej wykorzystać do tego czat. Poza godzinami pracy, informacje zostaną przesłane e-mailem po stosownym rozpatrzeniu wniosku przez pracownika.

Oferta Totolotka pozwala na zaspokojenie potrzeb rekreacyjnych graczy. Opcje live obejmują popularne ligi europejskie, a także rozgrywki światowe. Brakuje za to niszowych zdarzeń egzotycznych. 

Ciekawym dodatkiem dla osób bojących się o własny kapitał jest wcześniejszy cash-out. Funkcja pozwala na szybsze rozstrzygnięcie kuponu po stawce wyliczonej przez algorytmy firmy. Będzie ona zawsze niższa od potencjalnej wygranej. Dodatkowo cash-out obejmuje tylko zdarzenia opatrzone specjalnym logiem. W przypadku kuponów kombinacyjnych, każde zdarzenie musi posiadać taką opcję.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button