Z jakiego powodu ludzie się uzależniają od zakładów?

Uzależnienie od rozgrywki losowej to bardzo poważny problem. Tak naprawdę wiele osób uzależnia się, ponieważ ignorują ostrzeżenia i sugestie ekspertów. Jednakże czy tylko z tego powodu taka sytuacja występuje? O tym dowiesz się już za chwilę.

Z jakiego powodu ludzie się uzależniają od zakładów?

Każdy chce wygr

Po niesamowitej wygranej, w której postawiliśmy pół miesięcznej pensji łatwo możemy wpaść w fałszywe przeświadczenie, że jesteśmy lepsi od innych. Jeśli jednak raz pokonamy bukmachera, może to stać się dla nas pułapką, ponieważ nie czujemy już, że możemy przegrać. Należy jednak pamiętać, że piorun nigdy nie trafia w to samo miejsce dwa razy z rzędu, co może oznaczać, że stawiając po raz kolejny, nie zauważysz nawet, kiedy przegrasz wszystkie wygrane przez ciebie pieniądze. W rzeczywistości jest to wstęp do uzależnienia, więc pamiętaj, że możesz cieszyć się swoimi osiągnięciami, ale nie pozwól, aby ,,sodówka” uderzyła ci do głowy.

U bukmachera można dużo wygrać, ale trzeba też dużo obstawiać. To ryzyko, niepewność i ewentualna porażka sprawiają, że ludzie nie są w stanie oprzeć się obstawianiu ponownie. To samo odnosi się do marzeń początkujących o życiu w luksusie przez obstawianie. Dlatego jeśli marzysz o życiu tylko przy utrzymywaniu przez zakłady, lepiej o tym zapomnieć i się obudzić.

Nawet zawodowi gracze rzadko potrafią ograć bukmachera kilka razy z rzędu, nie wspominając o tym, że tych, którzy potrafią zarobić na życie z samych zakładów jest naprawdę niewielu. Zakłady bukmacherskie można spokojnie przyrównać do gry na giełdzie, ponieważ jednego dnia możesz być bogaczem, a drugiego już biedakiem bez grosza przy duszy.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Czy biorąc to pod uwagę, czy warto jest bawić się na zakładach?

Bawić? Tak. Zarabiać na życie? Na pewno nie. Z resztą, to, czy chcesz grać, zależy od Ciebie. Istnieje wiele zastrzeżeń dotyczących obstawiania i są ku temu powody, więc jeśli naprawdę chcesz to zrobić, warto to rozważyć. Oczywiście obstawianie raz czy dwa nie zaszkodzi nam, ale z drugiej strony musimy pamiętać, że obstawianie zakładów bukmacherskich może być bardzo uzależniające. Dlatego chcąc miło spędzić czas na zakładach sportowych pamiętaj, że najlepiej ustawić limit, którego nie można przekroczyć w ciągu miesiąca.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Idealnie nie powinien przekraczać 2-3% Twojego miesięcznego budżetu. Jeśli jednak nie możesz powstrzymać się przed większymi wydatkami, zawsze możesz skorzystać z aplikacji bukmachera, która zablokuje ci możliwość obstawiania po przekroczeniu ustalonego limitu. Oczywiście jest to tylko jeden sposób, aby uchronić się przed uzależnieniem i zakładami sportowymi. Kolejnym sposobem jest po prostu typowanie zakładów, zamiast obstawiania. W ten sposób nie będziesz tracił pieniędzy, z drugiej strony jednak też nie będziesz zarabiać, więc tak naprawdę to jest coś za coś.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button