Bukmacher Fortuna jakie rodzaje zakładów?

Rejestrując konto w Fortunie zyskamy dostęp do szerokiej palety wydarzeń sportowych, interesujących promocji, bonusów, form rywalizacji, czy zakładów bukmacherskich które są główną atrakcją na platformie Fortuna. Jakie rodzaju zakłady w Fortunie możemy zawrzeć? Podzielić je można na kilka rodzajów.

rodzaje zakładów w Fortunie
Jakie są najpopularniejsze rodzaje zakładów w Fortunie?

Fortuna rodzaje zakładów

– zakład solo – zwany niekiedy również singlem, jest to zakład pojedynczy, czyli zawierający po prostu jedno zdarzenie na kuponie, poprawne wytypowanie którego gwarantuje nam automatycznie wygraną.

– zakład ako – jest to zakład składający się z więcej niż jednego zdarzenia na kuponie (czyli minimum dwóch lub więcej). W tym przypadku zazwyczaj wszystkie selekcje na kuponie muszą zostać wytypowane poprawnie aby kupon został zaliczony jako wygrany.

– zakład Maxikombi – tutaj mamy do czynienia z tak zwanymi zakładami systemowymi, w ramach których na jednym kuponie można zawrzeć kombinację nawet kilkudziesięciu zakładów. W zależności od rodzaju wybranego systemu u bukmachera Fortuna możemy popełnić określoną liczbę błędów a mimo to i tak uzyskać wygraną. Przykładowo wybierając system 4z9 należy poprawnie wytypować przynajmniej 4 z 9 grup zakładów na kuponie aby kwalifikować się do wygranej. Prócz kombinowania zakładów w grupach (maksymalnie 13 grup od A do M) istnieje możliwość podbić kurs kuponu dorzucając grupę tzw. pewniaków (P), przy czym trzeba mieć na uwadze, że pewniaki muszą wejść w komplecie, w przeciwnym wypadku cały kupon będzie przegrany.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

– zakład bezpieczny – dostępny tylko dla klientów Fortuny, charakteryzuje się tym, że jeśli łączny kurs naszego kuponu wynosi przynajmniej 100 a maksymalna stawka zakładu jest równa lub mniejsza 200 zł kwalifikujemy się do bezpiecznego zakładu, który oznacza, że w przypadku gdy jedno zdarzenie na kuponie okaże się przegrane bukmacher i tak wypłaci nam 5 krotność stawki (pomniejszoną o podatek) co sprawia, że zyskujemy tutaj pewien margines błędu w porównaniu z tradycyjnym kuponem gdzie wszystkie zdarzenia muszą wytypowane zostać poprawnie aby uzyskać wygraną.

5/5 - (1 vote)

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button