Bukmacher Fortuna jakie rodzaje zakładów?

Rejestrując konto w Fortunie zyskamy dostęp do szerokiej palety wydarzeń sportowych, interesujących promocji, bonusów, form rywalizacji, czy zakładów bukmacherskich które są główną atrakcją na platformie Fortuna. Jakie rodzaju zakłady w Fortunie możemy zawrzeć? Podzielić je można na kilka rodzajów.

rodzaje zakładów w Fortunie
Jakie są najpopularniejsze rodzaje zakładów w Fortunie?

Fortuna rodzaje zakładów

– zakład solo – zwany niekiedy również singlem, jest to zakład pojedynczy, czyli zawierający po prostu jedno zdarzenie na kuponie, poprawne wytypowanie którego gwarantuje nam automatycznie wygraną.

– zakład ako – jest to zakład składający się z więcej niż jednego zdarzenia na kuponie (czyli minimum dwóch lub więcej). W tym przypadku zazwyczaj wszystkie selekcje na kuponie muszą zostać wytypowane poprawnie aby kupon został zaliczony jako wygrany.

– zakład Maxikombi – tutaj mamy do czynienia z tak zwanymi zakładami systemowymi, w ramach których na jednym kuponie można zawrzeć kombinację nawet kilkudziesięciu zakładów. W zależności od rodzaju wybranego systemu u bukmachera Fortuna możemy popełnić określoną liczbę błędów a mimo to i tak uzyskać wygraną. Przykładowo wybierając system 4z9 należy poprawnie wytypować przynajmniej 4 z 9 grup zakładów na kuponie aby kwalifikować się do wygranej. Prócz kombinowania zakładów w grupach (maksymalnie 13 grup od A do M) istnieje możliwość podbić kurs kuponu dorzucając grupę tzw. pewniaków (P), przy czym trzeba mieć na uwadze, że pewniaki muszą wejść w komplecie, w przeciwnym wypadku cały kupon będzie przegrany.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

– zakład bezpieczny – dostępny tylko dla klientów Fortuny, charakteryzuje się tym, że jeśli łączny kurs naszego kuponu wynosi przynajmniej 100 a maksymalna stawka zakładu jest równa lub mniejsza 200 zł kwalifikujemy się do bezpiecznego zakładu, który oznacza, że w przypadku gdy jedno zdarzenie na kuponie okaże się przegrane bukmacher i tak wypłaci nam 5 krotność stawki (pomniejszoną o podatek) co sprawia, że zyskujemy tutaj pewien margines błędu w porównaniu z tradycyjnym kuponem gdzie wszystkie zdarzenia muszą wytypowane zostać poprawnie aby uzyskać wygraną.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button