Zwrot do 30 zł za grę sportów wirtualnych w STS

STS to nie tylko klasyczne zakłady sportowe, ale i możliwość obstawiania e-sportu czy zakładów wirtualnych. W ramach promowania tej drugiej opcji bukmacher oferuje nawet cotygodniowy program zwrotów stawki do 30 zł w razie niepowodzenia w typowaniu. Promocja o nazwie „Wirtualny tydzień” dotyczy obstawiania wyłącznie selekcji ze sportów wirtualnych i zapewnia zwrot połowy stawki z maksymalnie trzech nietrafionych kuponów każdego tygodnia.

bonus na obstawianie e-sport
W STS darmowy bonus na obstawianie esportu

Bonusy na obstawianie Esportu

Kwota zwrotu przysługującego w każdym tygodniu wynosi maksymalnie 30 złotych. Aby wziąć udział w promocji wystarczy postawić kupon typu singiel lub akumulowany (większa ilość zdarzeń), który będzie zawierał tylko i wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych. Do zwrotu nie kwalifikują się inne zdarzenia sportowe, kupony Maxikombi, bezpieczne zakłady czy te wypłacone przed ich zakończeniem (z wykorzystaniem opcji cash-out).

„STS to jeden z najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Ilość bonusów i darmowych promocji dobrze świadczy o tych zakładach sportowych online.”

Klient może otrzymać max. 3 zwroty w jednym tygodniu do łącznej sumy 30 złotych. Przykładowo grając trzy zakłady o wartości 20, 10 i 8 złotych w razie gdy wszystkie z nich zakończą się niepowodzeniem otrzymamy odpowiednio: 10, 5 i 4 złotych co da nam łącznie 19 złotych na konto bonusowe. W razie gdybyśmy zagrali i przegrali kupon postawiony za 100 zł otrzymamy tylko jeden zwrot, ale za to w maksymalnej dostępnej wysokości, czyli 30 złotych.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Przyznane w ramach takiego zwrotu środki są traktowane jako środki bonusowe i aby je uwolnić konieczne jest dokonać trzykrotnego obrotu stawką przyznanego bonusu po kursie równym lub większym 1,91. Jeśli więc otrzymamy bonus bez depozytu w kwocie 30 zł to by spełnić wymagania obrotu i uwolnić bonus musimy zagrać za łączną sumę stawek równą minimum 90 złotych (do obrotu wliczają się tylko stawki z wygranych zakładów) pamiętając o minimalnym całkowitym kursie kuponu 1,91 (w formie singiel lub ako).

Czy warto polecić powyższą promocję? Dla kogoś kto ma doświadczenie, lubi bonusy bukmacherskie lub po prostu lubi typować sporty wirtualne jest to na pewno ciekawa opcja tym bardziej, że przy przegranych kuponach uprawniających do zwrotu nie ma znaczenia kurs po jakim obstawiliśmy zakład. Może to być zatem pewne zabezpieczenie przy grze na „pewniaki” przy niskich kursach. W przypadku niepowodzenia uzyskamy przynajmniej częściowy zwrot stawek.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button