Najlepsi bukmacherzy na rok 2021

Nie da się tego nie zauważyć – listopad się kończy – został nam ostatni miesiąc tego strasznego roku – wielu ma nadzieje, że rok 2021 będzie o wiele lepszy – my też, dlatego też dziś przedstawimy ci, którzy bukmacherzy zasługują na najwyższe miejsce w naszym rankingu bukmacherów, już na rok 2021!

Najlepsi bukmacherzy na rok 2021

Pierwsze miejsce bukmacher STS

U STS możemy znaleźć wiele meczów z wysokimi lub najwyższymi kursami danego typu. STS jest bardzo konkurencyjny w imprezach sportowych i innych organizowanych przez siebie wydarzeniach. Usługi świadczone przez STS obejmują, ale nie są ograniczone do ponad 30 różnych sportów. Gracze mogą również stawiać zakłady specjalne. Zakłady sportowe związane głównie z polityką. W dziale rozrywki obstawiający znajdą różne kursy kulturalne (takie jak nagrody muzyczne) lub kursy związane z rozrywką telewizyjną.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

STS stwarza również możliwości dla graczy lubiących zawody e-sportowe, bo stawia także na coraz popularniejsze w Polsce gry komputerowe. Dla tych, którzy nie są zadowoleni z takiej oferty, bukmacher STS przygotował inne możliwości obstawiania, takie jak zakłady wirtualne. W tych zakładach komputer określi wynik dla wirtualnej koszykówki, piłki nożnej lub tenisa. Według nas z racji ogromu swojej oferty, STS otrzymuje tytuł najlepszego, legalnego bukmachera który operuje na terenie naszego kraju.

Drugie miejsce – Fortuna

Jeśli chodzi o bukmachera Fortuna, to jest naprawdę wielka sprawa. Gracze mogą stawiać zakłady przedmeczowe w ponad 30 dyscyplinach sportowych, a także zakłady specjalne związane z polityką i szeroko pojętą rozrywką. Na liście kursów znajdziesz również wybór sportów elektronicznych. Poza tym fani wirtualnych sportów na pewno znajdą coś dla siebie, bo spotkań „wirtualnych” jest być może nawet za dużo.

Coraz popularniejsze stają się również oferty specjalne na zakłady Fortuna. Przyjazna i przejrzysta specjalna funkcja wizualizacji pozwala graczom na oglądanie gry „w czasie rzeczywistym” i przeglądanie wszystkich niezbędnych statystyk na jednym ekranie. Ponadto bukmacher Fortuna oferuje również wiele (ponad 30) rodzajów zakładów sportowych. Oglądanie transmisji w Fortunie jest całkowicie darmowe, ale jest „ale”. Musisz mieć zarejestrowane konto. Ponadto Twoje konto musi wykorzystywać środki na co najmniej jeden kupon w ciągu ostatnich 7 dni (czy przegrasz pieniądze, czy nie, to już nie jest ważne).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Trzecie miejsce – Forbet

Nie da się zaprzeczyć, że zwykle kursy na zakłady u ForBet są zwykle najwyższe – ale ze względu na swój wygląd i możliwość wygranej zajmuje tylko trzecie miejsce. Jeśli pójdziemy dalej, strona główna forBET będzie przejrzysta i intuicyjna.

W przeciwieństwie do większości polskich bukmacherów stawia na jasną grafikę, jednak granatowe i zielone elementy doskonale uzupełniają całość grafiki. Układ terenu jest bardzo zbliżony do innych buków. Po lewej stronie znajduje się lista gier sportowych, a pośrodku znajduje się suwak z aktualnościami i informacjami promocyjnymi, poniżej najnowszych zakładów w czasie rzeczywistym i przedmeczowych. I odwrotnie, po prawej stronie znajdziesz kupon do postawienia i kalkulator, za pomocą którego możesz przeliczyć wartość kuponu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button