Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce 2020

W Polsce funkcjonuje ogromna ilość bukmacherów. Zarejestrować możemy się już w prawie 20 spółkach, a liczba ta cały czas rośnie, gdyż kolejne firmy posiadające licencję otwierają swoje strony internetowe w 2020 roku. Jak rozpoznać tego najlepszego bukmachera, u którego chcemy założyć swoje główne konto? Tak, główne, gdyż warto zarejestrować się w każdym serwisie choćby po to, by wyciągnąć kasę z promocji.

legalni bukmacherzy w polsce
Najlepsi legalni bukmacherzy online w Polsce 2020

W rzeczywistości każdy z nas, o ile tylko chce poważnie zająć się bukmacherką, powinien wybrać sobie trzech lub czterech bukmacherów, u których zarejestruje swoje konto. Taktyka ta polega na tym, że każda ze spółek sama ustala kursy na dane spotkania, w efekcie czego nieraz możemy spotkać się z sytuacją, w której u jednego bukmachera kurs na Barcelonę wynosił będzie 1.5, a u drugiego 1,6. Po co grać ten mniejszy, skoro możemy bez problemów zagwarantować sobie większe zarobki w prosty sposób.

Gdzie powinniśmy się zarejestrować? Którzy bukmacherzy mają najmniejszą marżę? To wszystko i wiele więcej dowiemy się w poniższym rankingu. W opisach skupimy się głównie na promocjach i kursach, a także dodatkowych udogodnieniach. Oferta bukmacherska jest praktycznie taka sama w każdej firmie, więc nie warto poświęcać temu większej uwagi. 

Fortuna – najlepszy bukmacher w Polsce?

Bukmacher Fortuna to jeden najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza przede wszystkim bardzo interesującym promocjom. Oprócz standardowego bonusu od pierwszej wpłaty dostaniemy tu również freebet o wartości 20 złotych, a także hit w postaci darmowego zakładu do kwoty 100 złotych. Żaden z działających legalnie polskich bukmacherów nie posiada tak atrakcyjnej promocji. Jeśli chodzi o kursy to również mamy do czynienia z czołówką.

bukmacher betclic polska
Kod promocyjny Betclic Polska

Według obliczeń, marża Fortuny kształtuje się na poziomie 3,5-4% co jest jednym z najlepszych wyników w naszym kraju. Dodatkowo, każdy gracz ma możliwość skorzystania z usług bardzo dobrej pomocy technicznej, otrzymuje dostęp do świetnie przygotowanej aplikacji mobilnej (opinie użytkowników mówią, że jest to najlepsza aplikacja na telefony wśród wszystkich polskich bukmacherów).

Znak jakości dla bukmachera Fortuna: Oczywiście!
Czy bukmacher Fortuna nadaje się na głównego bukmachera: Zdecydowanie!

eToto – mały bukmacher z wielkimi aspiracjami

eToto to jeden z mniejszych bukmacherów na rynku, który ma marzenie stać się jednym z największych. Na razie ekspansja tej spółki nie jest zbyt widoczna, ale nie da się ukryć, że promocja powitalna dla użytkowników jest naprawdę interesująca. Szczególną uwagę warto zwrócić na dwa freebety o wartości 20 złotych. Jeden z nich przyznawany jest przy rejestracji nowego konta i weryfikacji tożsamości, drugi otrzymujemy po dokonaniu drugiego depozytu.

Jeśli chodzi o kursy, bukmacher Etoto znajduje się w środku stawki, przez to obstawianie w nim nie jest tak atrakcyjne, jak w przypadku jego większych kolegów. Dużym problemem jest także aplikacja mobilna, która nie jest zbyt dobrze oceniana przez użytkowników. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że została stworzona całkiem niedawno i programiści eToto są dopiero na etapie łatania większych błędów. W przyszłości eToto może być ciekawym bukmacherem, ale na razie mamy do czynienia z typowym średniakiem.

Znak jakości dla bukmachera eToto: Należy mu się, ale musi się trochę postarać by go utrzymać!
Czy bukmacher eToto nadaje się na głównego bukmachera: Raczej nie!

ForBET – król bukmacherskich kursów

ForBET to bukmacher, do którego pasuje powiedzenie „Cicha woda brzegi rwie”. Z pozoru nic nie wskazuje, żeby oferta tego bukmachera była interesująca. Strona internetowa jest nieco mdła i nic nie rzuca się na niej w oczy, a promocja na start nie powala. Co w takim razie wyróżnia tego bukmachera? Odpowiedź jest prosta: kursy. Według obliczeń osób siedzących w branży, ForBET oferuje nam najwyższe kursy na wszystkie zdarzenia, a jego marża kształtuje się w okolicach 3,5% co jest najlepszym wynikiem wśród wszystkich polskich bukmacherów. Jeśli jeszcze ktoś nie posiada konta u tego bukmachera, warto to zmienić i się zarejestrować. ForBET ma potencjał, by stać się naszym podstawowym bukmacherem. Jeśli jednak spółka nie zmieni swojego marketingowca, to mało kto ją zauważy.

Znak jakości dla bukmachera ForBET: Nie powinien zostać przyznany, ale kursy sprawiają, że ForBET dostanie znaczek jakości.
Czy bukmacher ForBET nadaje się na głównego bukmachera: Jak żaden inny! Obok Fortuny to najlepszy wybór.

STS – największy bukmacher w kraju

STS to największy bukmacher w naszym kraju. Niemal połowa wszystkich obrotów na rynku należy właśnie do tego bukmachera. Ciężko jednak stwierdzić czym jest to spowodowane, gdyż STS nie wyróżnia się ani promocjami, ani tym bardziej kursami. Wszystko wskazuje na to, że użytkownicy trzymają się kurczowo tego bukmachera z tego powodu, że ufają tej marce. Nie da się ukryć, że bukmacher STS to legenda na polskim rynku bukmacherskim i jest wyjątkowo wiarygodny. Bukmacher ten oferuje swoje usługi już od wielu lat i nic nie wskazuje na to, żeby nagle miał przestać to robić.

Znak jakości dla bukmachera STS: Tak, ale bez przekonania
Czy bukmacher STS nadaje się na głównego bukmachera: Nie… są dużo lepsze wybory.

LVBet – przełom na polskim rynku bukmacherskim

LVBet to fenomen na polskim rynku bukmacherskim. To właśnie jego wejście na rynek sprawiło, że konkurencja w końcu poczuła się zagrożona i zaczęła poprawiać jakość swoich usług. Jeszcze rok temu można byłoby powiedzieć, że LVBet to król polskiej bukmacherki, ale obecnie jego gwiazda coraz bardziej przygasa. Promocja powitalna tego bukmachera należy do jednej z najlepszych, a sama firma bardzo się stara inwestując w nowe rozwiązania i sponsoring, ale nie da się ukryć, że dystans pomiędzy LVBet, a pozostałymi bukmacherami zaczyna się powoli zmniejszać i powoli brakuje argumentów za rejestracją konta w LVBet. Jeśli chodzi o kursy, mamy do czynienia z typowym średniakiem lokującym się w górnej części tabeli.  

Znak jakości dla bukmachera LVBet: Jak najbardziej
Czy bukmacher LVBet nadaje się na głównego bukmachera: Jeśli jest to nasz trzeci lub czwarty główny bukmacher to tak, jeśli pierwszy to lepiej zdecydować się na inną spółkę.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button