Fixy i Insidery – co to jest?

Jeśli grasz od jakiegoś czasu w zakładach bukmacherskich, na pewno chociaż raz w życiu słyszałeś o przypadkach gry nie fair. Wcale nie mam tutaj na myśli gry czysto sportowej. Na uwadze skupiam szereg czynników które powodują iż niejednemu odechciewa się zakładać z bukmacherem.

fixy bukmacherskie
Insidery i fixy bukmacherskie

Mowa tutaj oczywiście o korupcji w sporcie – układami między prezesami, grupami przestępczymi lub nawet wysoko postawionymi ludźmi w kraju. O Fixach bukmacherskich i Insiderach wiemy już prawie wszystko. Czy Ty również masz pojęcie co kryją w sobie te typy bukmacherskie? Jeśli nie – zapraszam do lektury a gra u bukmachera będzie przyjemnością dzień w dzień

Co to są fixy bukmacherskie?

Fixy Bukmacherskie – gdy wynik na  jakieś wydarzenie sportowe – mecz, pojedynek dwóch zawodników czy klasyfikacje generalną jest ustawiony przez osobę, która zazwyczaj osiąga za takie zabiegi różne korzyści, najczęściej oczywiście finansowe. Mecze zazwyczaj są ustawianie na:

Dokładny Wynik:
– 
kursy oscylują zazwyczaj koło 30, a więc stopień opłacalności jest bardzo wysoki
HT/FT
:
– Różne wyniki na 1 oraz 2 połowę spotkań, najczęściej typowane jako 1/2 oraz 2/1 czyli odpowiednio w pierwszej połowie wygrywa gospodarz a cały mecz goście i na odwrót
3 za 3:
Niepisane umowy klubów które wolą mieć w swoich bezpośrednich pojedynkach pewne 3 pkt niż np 2 pkt w przypadku dwóch remisów

najwyższy bonus w betclic polska 550
Betclic Polska – kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

„Korzystam z insiderów i fixów ze strony betonline.net.pl. Nie ma ich zbyt wiele ale jak się trafią to można dużo zarobić.” – opinia ze strony itypy.pl

Co to są insidery?

Często wokół tematyki fixów bukmahcerskich, czyli po prostu sprzedanych meczów napotkać możemy inną nazwę – insidery. Co to jest i skąd ta nazwa?
Insidery to typy bukmacherskie bazujące – jak sama nazwa wskazuję – na  trudno dostępnej informacji (ang – inside).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE


W rzeczywistości typy takie oparte są na wszelakich doniesieniach i wiadomościach które nie są łatwo dostępne w sieci  a zarazem bardzo pomocne w obstawianiu.

Typerzy i Eksperci dobierają się w grupy by móc w ciszy i spokoju ogrywać bukmacherów. Tworzą strefy zamknięte, często fora internetowe. Bardzo ważne jest zaufanie do siebie nawzajem . Nikt nie dopuszcza do siebie myśli że to z czym się dzielą, ujrzy światło dzienne.

Insidery to najczęściej analizy z których dowiemy się o brakach kadrowych – kontuzjach zawodników, problemach i kłopotach klubów, trenerów czy działaczy oraz przede wszystkim informacji o której się dowiemy wcześniej niż jakikolwiek bukmacher.

5/5 - (1 vote)

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button