Fixy i Insidery – co to jest?

Jeśli grasz od jakiegoś czasu w zakładach bukmacherskich, na pewno chociaż raz w życiu słyszałeś o przypadkach gry nie fair. Wcale nie mam tutaj na myśli gry czysto sportowej. Na uwadze skupiam szereg czynników które powodują iż niejednemu odechciewa się zakładać z bukmacherem.

fixy bukmacherskie
Insidery i fixy bukmacherskie

Mowa tutaj oczywiście o korupcji w sporcie – układami między prezesami, grupami przestępczymi lub nawet wysoko postawionymi ludźmi w kraju. O Fixach bukmacherskich i Insiderach wiemy już prawie wszystko. Czy Ty również masz pojęcie co kryją w sobie te typy bukmacherskie? Jeśli nie – zapraszam do lektury a gra u bukmachera będzie przyjemnością dzień w dzień

Co to są fixy bukmacherskie?

Fixy Bukmacherskie – gdy wynik na  jakieś wydarzenie sportowe – mecz, pojedynek dwóch zawodników czy klasyfikacje generalną jest ustawiony przez osobę, która zazwyczaj osiąga za takie zabiegi różne korzyści, najczęściej oczywiście finansowe. Mecze zazwyczaj są ustawianie na:

Dokładny Wynik:
– 
kursy oscylują zazwyczaj koło 30, a więc stopień opłacalności jest bardzo wysoki
HT/FT
:
– Różne wyniki na 1 oraz 2 połowę spotkań, najczęściej typowane jako 1/2 oraz 2/1 czyli odpowiednio w pierwszej połowie wygrywa gospodarz a cały mecz goście i na odwrót
3 za 3:
Niepisane umowy klubów które wolą mieć w swoich bezpośrednich pojedynkach pewne 3 pkt niż np 2 pkt w przypadku dwóch remisów

najwyższy bonus w betclic polska 550
Betclic Polska – kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

„Korzystam z insiderów i fixów ze strony betonline.net.pl. Nie ma ich zbyt wiele ale jak się trafią to można dużo zarobić.” – opinia ze strony itypy.pl

Co to są insidery?

Często wokół tematyki fixów bukmahcerskich, czyli po prostu sprzedanych meczów napotkać możemy inną nazwę – insidery. Co to jest i skąd ta nazwa?
Insidery to typy bukmacherskie bazujące – jak sama nazwa wskazuję – na  trudno dostępnej informacji (ang – inside).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE


W rzeczywistości typy takie oparte są na wszelakich doniesieniach i wiadomościach które nie są łatwo dostępne w sieci  a zarazem bardzo pomocne w obstawianiu.

Typerzy i Eksperci dobierają się w grupy by móc w ciszy i spokoju ogrywać bukmacherów. Tworzą strefy zamknięte, często fora internetowe. Bardzo ważne jest zaufanie do siebie nawzajem . Nikt nie dopuszcza do siebie myśli że to z czym się dzielą, ujrzy światło dzienne.

Insidery to najczęściej analizy z których dowiemy się o brakach kadrowych – kontuzjach zawodników, problemach i kłopotach klubów, trenerów czy działaczy oraz przede wszystkim informacji o której się dowiemy wcześniej niż jakikolwiek bukmacher.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button