O czym warto pamiętać – kiedy obstawiasz zakłady bukmacherskie?

Obstawianie zakładów bukmacherskich zwykle wiąże się częściej z porażką, niż z wygraną, ponieważ bukmacherzy rzadko się mylą – ale to wcale nie oznacza, że są nieomylni. Dlatego też dziś przedstawimy ci, o czym należy pamiętać, jeśli chcesz wygrywać na zakładach bukmacherskich!

O czym warto pamiętać – kiedy obstawiasz zakłady bukmacherskie?

Obstawiaj single!

Na początek najlepiej skupić się na singlach. W przypadku zakładów AKO jedna porażka może spowodować utratę wszystkich zakładów, dlatego przed umieszczeniem kuponu AKO należy rozważyć, czy te zakłady są naprawdę warte obstawiania. Radzimy nie stawiać zbyt często na zakłady AKO, ponieważ ich wygrywanie jest bardzo mało prawdopodobne.

polski bukmacher sts oferta bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Zawsze wyciągaj wnioski!

Jedną z najważniejszych cech dobrych graczy jest to, że są w stanie uczyć się na błędach. Pamiętaj, że nie wszystko jest przewidywalne, a sportowe szczęście może czasem nawet przynieść zwycięstwo najgorszej drużynie. W niektórych przypadkach, ponieważ zakłady wydają się niepewne, lepiej jest je pominąć zamiast obstawiać. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli wcześniej nie analizowałeś gry, najlepiej w nią nie grać i nie stawiać nierozsądnych zakładów i nie tracić pieniędzy, ponieważ aby ograć bukmachera, musimy wiedzieć niemalże wszystko o danym zakładzie.

Kontroluj ryzyko

Szybkość stawiania zakładów na dane spotkanie nie odzwierciedla podejmowanego ryzyka. Ponadto niskie kursy mogą skutecznie zmylić obstawiających i sprawić, że ludzie poczują, że warto odrzucić zakład. Kursy są miarą naszego potencjalnego zysku, nic więcej. Nie należy ich zinterpretować, ani stawiać ponad własną analizą – dlatego najlepiej nie poddawać się emocjom i spokojnie czekać, aż sytuacja się rozwinie. Przecież pokonując bukmachera trzeba uważnie obserwować jego blef, więc czasem warto postawić mniejsze zakłady – wiesz, że część z nich nie wygra, ale z drugiej strony możesz też być zaskoczony – przez niego W ciągu dnia zawodów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ustaw miesięczny limit

Każda przyzwoita aplikacja bukmacherska może ustawić miesięczny limit meczów. Unikanie nadmiernego uprawiania zakładów sportowych jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ zmusza nas do ostrożnego obstawiania i zmniejsza ryzyko wycofania się. Wielu graczy nawet nie zdaje sobie sprawy, że są źli, zdenerwowani, a co najważniejsze, nie mogą uwierzyć, że spędzają zbyt dużo czasu na analizowaniu i nadal ponoszą porażkę. Dlatego odgrywają się – co jest błędem, a legalni bukmacherzy tylko na to czekają. Więc jeśli nie możesz tego znieść i spróbujesz nadal grać, sama aplikacja nie pozwoli ci kontynuować gry po pewnym czasie, co pozwoli ci na to, aby nie stracić swojego majątku, bądź też nie przegrać całej twojej wypłaty na zakłady bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button