Bonusy bukmacherskie u legalnych bukmacherów

Zaczynasz interesować się zakładami bukmacherskimi i zastanawiasz się nad tym, jaką firmę obdarzyć zaufaniem? Bez wątpienia trzeba zwrócić uwagę na bonusy bukmacherskie. Promocje bukmacherskie można określić jako nieodłączną część działalności, która oferuje zakłady bukmacherskie.

bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy i oferta bonusów bukmacherskich

Bonusy bukmacherskie to standard

Ktoś może zapytać teraz, czego wobec tego wszystkiego należy się spodziewać? Nie sposób udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od kreatywności firm. Niemniej nie oznacza to tego, że nie ma żadnych podobieństw. Klasyczny przykład to bonusy bukmacherskie związane z założeniem konta, czyli dodatkowa kasa na start.

Bonus związany z założeniem konta to coś oczywiście standardowego. Wypada jednak zaznaczyć, że kiedy przejdzie się do szczegółów, jest już inaczej. Wystarczy zastanowić się nad bonusem bez depozytu i bonusem od wpłaty.

„Bonusy bukmacherskie to oczywiście normalka, ale trwa obecnie walka Polskich legalnych bukmacherów o to kto da więcej na start, to fascynujące obserwować jak walczą najwięksi z nich.” – opinia z forum betonline.net.pl

W pierwszym przypadku bonus otrzymuje się za samo założenie konta. Niewątpliwie w takiej sytuacji nie ma co liczyć na bonus 100 zł (przykładowo). Co innego, kiedy mowa o bonusie od wpłaty. Szczegóły bonusu od wpłaty mogą przedstawiać się różnie, ale przede wszystkim należy nastawiać się na bonus 100% od wpłaty lub bonus 50% od wpłaty. Dodatkowo kwota bonusu na pewno będzie w jakimś stopniu ograniczona — np. 100% wpłaty do 1000 zł.

Dobrze jeszcze zadać sobie pytanie, co z klientami, którzy założyli konto wcześniej? Czy tacy klienci nie mają prawa spodziewać się niczego interesującego? Zdania na ten temat mogą być podzielone (czemu zresztą nie można się dziwić, firmy różnie traktują klientów). Niemniej mówienie, że nie ma szans na nic miłego, to mijanie się z prawdą.

Trzeba jednak przyznać, że sposób nagradzania klientów jest bardzo różny. Przykładowo — zdarza się, że klienci otrzymują bonus w przypadku nietrafionego kuponu. Jest to niewątpliwie korzystne rozwiązanie z perspektywy firmy — Z jednej strony można pochwalić się promocją, z drugiej strony klient nie musi obrócić bonusu. Poza tym warto też pamiętać, że firma może mieć jakiś niestandardowy pomysł.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button