Jak powinno się obstawiać, aby wygrywać pieniądze?

Strategie bukmacherskie są bardzo zróżnicowane, więc nie da się określić tego, jaką przyjąć, aby wygrywać co kilka dni pieniądze. Najważniejszą wskazówką dla grających na zakładach bukmacherskich jest to, aby się nie poddawać i próbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Nie można opierać się jedynie na jednej dyscyplinie, np. na piłce nożnej, gdyż ma się znacznie ograniczone pole manewru. Na kupony powinny trafiać więc spotkania z wielu dyscyplin, np. z siatkówki, koszykówki, czy też piłki ręcznej.

jak obstawiać mecze
Jak obstawiać mecze w zakładach bukmacherskich?

Single za większą stawkę

Dobrym pomysłem jest nawiązanie współpracy z jakimiś bardziej doświadczonymi graczami, którzy wiedzą jak analizować poszczególne spotkania, umieją posługiwać się statystykami i tabelami. Wtedy można usłyszeć od takich osób jakieś wartościowe wskazówki, które będą realizowane we własnym życiu. Obstawiać należy rozsądnie, na pewno nie po kursach i nie można stawiać wysokich stawek na kupony, które zawierają w sobie kilkanaście spotkań. To najprostsza droga do przegrania sporych pieniędzy.

Polecaną strategią dla wszystkich osób, które chcą wygrywać jest na pewno granie singli za wyższe stawki. Każdego dnia do wyboru ma się wiele wydarzeń sportowych, dlatego wypatrzenie jednego meczu może być problemem dla mniej doświadczonych graczy. Warto bazować wtedy na swoich ulubionych dyscyplinach, które często się ogląda, np. w telewizji lub Internecie. Wtedy o takiej dyscyplinie wie się naprawdę dużo i można spożytkować posiadaną wiedzę w praktyce.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Lepiej stawiać na zespoły grające u siebie

Ciekawe kursy są oferowane na spotkania piłki nożnej, jednak trzeba pamiętać o tym, że wystarczy jedna kontra i słabsza drużyna może zdobyć bramkę, która zniweczy marzenia graczy o wysokich wygranych. Lepiej bazować na mniej ryzykownych typach, a więc takich, które nie mają wyrównanych kursów. Singiel powinien być postawiony za minimum 100 złotych, najlepiej jeśli będzie to kurs w granicach 2.00. Im wyższa stawka przy takim singlu, tym wyższa będzie wygrana, jednak dany typ trzeba naprawdę dokładnie przeanalizować.

Podstawową zasadą, którą powinien kierować się gracz na zakładach bukmacherskich jest to, że lepiej stawiać na zespoły, które grają u siebie. Oczywiście gospodarze wygrywają znacznie częściej niż goście, dzieje się tak praktycznie w każdej dyscyplinie. Spowodowane jest to znajomością swojego boiska, czy też parkietu, ale też dopingiem kibiców, itp. Jeśli chce się więc wygrywać powinno się obstawiać mecze większą ilość spotkań w których faworytami będą gospodarze.

Dobrą radą jest też to, aby nie stawiać kilku kuponów w ciągu jednego dnia. Wtedy też trudno będzie dobrać optymalne mecze na kupon, w którym pokłada się największe nadzieje. Spotkania będą dobierane na kupony na chybił trafił, a lepiej nie decydować się na takie kroki, ponieważ grozi to sromotną porażką. Warto opierać się na wyżej podanych wskazówkach, wtedy gracze raz na zawsze mogą zakończyć swoją złą passę i zacząć wygrywać dobre pieniądze. To chyba główny cel każdej osoby, która rozpoczyna grę na zakładach bukmacherskich. 

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button