Który bukmacher ma najlepszy zakład bez ryzyka?

Bonus cashback, który znany jest również pod hasłem zakład bez ryzyka, jest jedną z bardziej popularnych promocji bukmacherskich. Oferują go niemal wszyscy legalni bukmacherzy. Czy bonus Betclic jest najwyższym dostępnym cashbackiem?

Czym jest bonus cashback? 

Promocje bukmacherskie są dobrą okazją do zdobycia wysokich wygranych. Na rynku bukmacherskim proponowanych jest tak wiele różnego rodzaju bonusów, że często czasem połapać się w ich nazewnictwie. Na początek więc postaramy się wyjaśnić podstawowy termin „cashback” z jakim spotkamy się u bukmachera. Promocja cashback często wymiennie nazywana jest bonusem bez ryzyka. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że wbrew temu, co często pojawia się w internecie cashback to nie do samo co darmowy zakład. Żeby skorzystać z bonusu cashback, należy dokonać wpłaty na swoje konto gracza, a następnie za swoje pieniądze postawić zakład. 

Dopiero przy rozliczeniu bonusu działa cashback. Po uzyskaniu meczu są dwie możliwości. W przypadku kiedy zakład okaże się wygrany, zdobyte pieniądze trafiają na konto gracza. W przypadku przegranego zakładu koszt postawionego zakładu jest zwracany przez bukmachera i również trafia na konto gracza. Niezależnie od wyniku zakładu, gracz nic tutaj nie traci. 

Najlepsze bonusy cashback u legalnych bukmacherów  

Każdy bukmacher oferuje inny bonus cashback. Różni się nie tylko wartość bonusu, ale i sposób jego odbioru, wymagane warunki obrotu. Jak zatem porównać cashback i na co zwracać uwagę, czytając regulaminy promocji? Otóż najwyższy cashback nie zawsze znaczy najlepszy. Często cashback, który wygląda bardzo atrakcyjnie, jest trudny do wypłacenia. Co decyduje o tym, że możemy mówić o korzystnym zakładzie bez ryzyka? 

  • wartość bonusu cashback,
  • wartość procentowa bonusu – najlepsze są bonusy wynoszące 100% postawionej stawki,
  • mała liczba obrotu środkami bonusowymi,
  • niski minimalny kurs zakładu pojedynczy lub łączny,
  • mała liczba zdarzeń na kuponie,
  • długi termin na wykonanie obrotu bonusem.

Bukmacherzy, którzy oferują cashback 

Najlepsi polscy bukmacherzy uwzględnili bonus cashback w swoich ofertach promocji na start dla nowych graczy, które odbiorą podczas rejestracji konta w serwisie. Wymieniamy trzech najlepszych bukmacherów z najbardziej atrakcyjnymi ofertami promocyjnymi. Sprawdź, jakie są warunki obrotu bonusem typu zakład bez ryzyka u poszczególnych bukmacherów.  

BETCLIC

Bukmacher Betclic oferuje na ten moment niemal najwyższy bonus typu cashback na rynku. W ramach zakładu bez ryzyka gracz ma do dyspozycji aż 550 zł. Sprawa wygląda nieco gorzej, jeśli weźmiemy pod uwagę wymagany obrót bonusem. Aby wypłacić bonus, gracz musi wykonać sześciokrotny obrót. Do obrotu zaliczają się kupony tylko i wyłącznie o kursie 2.00, co stanowi dodatkową trudność.

BETFAN 

U bukmachera BETFAN można zgarnąć bonus cashback o wartości 600 zł. To nowe warunki promocji. Do niedawna bonus cashback w BETFAN nie był aż tak wysoki. Zmieniły się także warunki obrotu. Bukmacher wymaga obrotu bonusem 4 razy, kuponem AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs całkowity kuponu musi wynosić min. 3.00, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.35.

FORTUNA 

Bukmacher Fortuna oferuje cashback o wartości 210 zł, który można zwiększyć, podając kod promocyjny „PREZENT210” podczas rejestracji. Bukmacher ten oferuje niezwykle korzystne warunki obrotu, mianowicie gracz musi wykonać obrót bonusem jeden raz po dowolnym kursie. 

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button