Jak ograć bukmachera? Poradnik bukmacherski 2021

Jeśli już na początku zdobędziesz odpowiednią wiedzę, masz większe szanse na wygraną. Nie jest to jednak łatwe zadanie i powinieneś przygotować się na trudną drogę – bo kariera typera do łatwych nie należy. Dlatego dzisiaj przedstawimy Ci rzeczy, które warto wiedzieć, jeśli chcesz ograć bukmachera!

Jak ograć bukmachera? Poradnik bukmacherski 2021

Zakłady sportowe wymagają samodyscypliny

Możesz myśleć o graniu u bukmachera jako o rozrywce lub okazjonalnym dochodzie. Jednak, aby raz po raz wygrywać zakłady sportowe, musisz przestrzegać kilku najważniejszych zasad. Jednym z nich jest zdecydowanie samokontrola, ponieważ początkujący gracze bardzo często wpadają w wir obstawiania jednego zakładu po drugim – co oczywiście nie jest dobre dla twojego portfela – przejdźmy jednak dalej.

Umiejętność wykonywania analizy sportowej

Oznacza to, że każda obstawiona gra musi zostać przeanalizowana. Dlatego przed postawieniem zakładu sprawdź wszystkie informacje o meczu: klasa zawodów, kontuzje graczy, jak dana drużyna rozegrała ostatni mecz, informacje o klubie.

Dlatego najlepsi ogrywają bukmacherów, ponieważ analizują każdy typ osobno. Bez analizy zakłady są bez znaczenia, ponieważ statystyki są źródłem wiedzy o samym typie. W końcu im więcej wiemy o danym zawodniku lub drużynie, tym większa szansa na wygraną. Jest wiele aspektów, którym warto się przyjrzeć, ponieważ nasz ostateczny sukces zależy od postępu naszej analizy bukmacherskiej. Warto też wspomnieć, że analiza bukmacherska nie jest łatwa do nauczenia się, ale z czasem na pewno jej się nauczysz.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Zacznij od obstawiania jednej dyscypliny

Trudno jest zostać ekspertem we wszystkich dyscyplinach, dlatego wybór jednego sportu z pewnością przyniesie pozytywne rezultaty. Aby poprawnie przewidzieć mecz, powinieneś mieć ogólną wiedzę na temat samego sportu, ale także mieć pewne zrozumienie jego szczegółów, czyli rozumieć poziom gry lub formę pojedynczego gracza. Ma na to wpływ wiele czynników i może to być trudne do zrozumienia, dlatego też skupienie się na tylko jednym sporcie jest wręcz kluczowe.

Emocje odstaw na bok

Może nie jest to najważniejsza zasada, ale może pomóc ci zaoszczędzić pieniądze. Chodzi o to, że nie powinniśmy być emocjonalnie podekscytowani drużyną, na którą postawiliśmy. Dlatego większość profesjonalnych graczy wprost mówi, że lubią stawiać na drużyny, których nienawidzą. Wówczas możemy być prawie pewni, że kupon się powiedzie, ponieważ dokładnie przeanalizujesz ich styl gry – aby tylko przewidzieć ich porażkę. Pamiętaj jedynie aby nie przesadzać, bo na to tylko czekają legalni bukmacherzy a przecież ty masz ochotę ich ograć, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fora bukmacherskie ułatwiają ogrywanie bukmacherów

Warto zarejestrować się na wybranym przez siebie forum bukmacherskim, ponieważ umożliwia to komunikację z innymi typerami i poznanie wielu ważnych pytań, które mogą pomóc w częstszym wygrywaniu zakładów. Pamiętaj, informacje, które otrzymujesz, zależą tylko od Ciebie, ale z drugiej strony powinieneś to sprawdzić, bo nie wszyscy mówią wszystkie fakty – prawda?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherskie

Back to top button