Jak obstawiać piłkę nożną u bukmachera Totolotek?

Totolotek to najstarszy bukmacher działający na polskim rynku. Swoją działalność rozpoczynał już w 1992 roku i od początku istnienia kładł duży nacisk na piłkę nożną, która w naszym kraju cieszy się zdecydowanie największym zainteresowaniem. Jak ją obstawiać u tego operatora, by zyskać jak najwięcej? Jak wykorzystać ofertę Totolotka w taki sposób, aby wycisnąć z niej jak najwięcej? O tym powiemy w naszym poradniku.

Jak obstawiać piłkę nożną u bukmachera Totolotek?
Jak obstawiać piłkę nożną u bukmachera Totolotek?

Jak skutecznie obstawiać piłkę nożną w Totolotku?

Skuteczne obstawianie piłki nożnej powinniśmy rozpocząć od zdefiniowania naszych celów. Jeżeli gramy tylko okazjonalnie i nie chcemy robić tego bardziej długofalowo, poniższe porady możemy dostosować do swoich potrzeb, luźno się ich trzymając. Jeżeli z kolei planujemy skupić się na regularnym zarobku, powinniśmy się stosować do większości z następujących wskazówek:

  • wybierzmy tylko jeden rodzaj rozgrywek – piłka nożna to dyscyplina, którą Totolotek pokrywa w ogromnym stopniu – w jej obrębie mamy dostęp do spotkań reprezentacyjnych, wielu lig krajowych (w tym tych najmocniejszych – niemieckiej, hiszpańskiej czy włoskiej), ale też turniejów pokroju Ligi Mistrzów. Warto wybrać tylko jedne z rozgrywek – ułatwi to analizę i uporządkuje nasze działania typerskie;
  • przeanalizujmy nie tylko drużyny, ale i same rozgrywki – rzeczą podstawową w sukcesywnym obstawianiu jest to, żeby dokonać odpowiedniej analizy – nie może ona jednak obejmować wyłącznie samych drużyn, których spotkanie w danym momencie obstawiamy, ale korelować z ich pozycją w całej tabeli; również morale jest tutaj bardzo istotne – koniecznie więc przyjrzyjmy się również historii spotkań danej drużyny;
  • bądźmy na bieżąco – śledźmy wybrane przez nas rozgrywki; piłka nożna jest sportem bardzo kontuzjogennym, a wykluczenie jednego (zwłaszcza kluczowego) piłkarza jest w stanie odwrócić losy każdego spotkania;
  • stawiajmy kupony AKO, ale tylko wtedy, gdy jesteśmy doświadczeni – pozwolą nam więcej zarobić, choć wiążą się ze znacznie większym ryzykiem;
  • zwracajmy uwagę na kursy – bukmacherzy zwiększają kursy drużynom, których wygraną uważają za mało prawdopodobną; bierzmy to pod uwagę;
  • rozsądnie dysponujmy własnym budżetem – koniecznie wykorzystajmy pełną ofertę bonusową Totolotka – korzystajmy też z jego programu lojalnościowego; nie stawiajmy za dużo na mecze, które nie są w stanie przynieść nam odpowiedniego zysku, zamiast tego starając się szukać tak zwanych valuebetów.
sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy na piłkę nożną w Totolotku – z których warto skorzystać?

Podstawą oferty promocyjnej Totolotka na stronie www.totolotek.pl jest oczywiście bonus powitalny, dzięki któremu zyskamy nawet 1000 złotych na darmowe obstawianie, również w obrębie piłki nożnej. Oczywiście musimy zapoznać się z warunkami związanymi obrotem, gdyż te narzucają nam konieczność obrócenia nie tylko salda bonusowego, ale i tego głównego. Pamiętajmy, że Totolotek oferuje także mobilny odpowiednik bonusu powitalnego – za dokonanie pierwszej wpłaty przez aplikację mobilną możemy pozyskać nawet 49 złotych na grę. Oba te bonusy łączą się, dlatego warto zrobić użytek z każdego z nich.

Totolotek daje dostęp do tak zwanego BetClubu – jego programu lojalnościowego. Jeżeli obstawiamy dużo i regularnie, powinniśmy mieć świadomość tego, że każdy zakład promuje nas punktami, które z kolei możemy wykorzystać na środki na dalsze zakłady. Co najważniejsze, do programu nie musimy się specjalnie zapisywać – wystarczy mieć konto w serwisie Totolotka.

sts wojnabonus
Obstawianie gier karcianych w STS z bonusem za darmo

Warto zwrócić uwagę również na Bonus King Size, który promuje kupony akumulacyjne (jak już wspomnieliśmy wcześniej, polecane są one przede wszystkim bardziej doświadczonym graczom). Korzystając z niego możemy powiększyć swoją wygraną nawet o 66%, w zależności od tego, ile zdarzeń znajdzie się w obrębie pojedynczego kuponu.

Jeżeli uda nam się zdobyć kod promocyjny, wpiszmy go w czasie rejestracji – kody tego typu są w stanie znacznie wspomóc nasz budżet.

Podsumowanie

Totolotek to dobry bukmacher do obstawiania meczów w internecie, jest firmą z bardzo dużym doświadczeniem – nic więc dziwnego, że oferta tej firmy na piłkę nożną jest tak rozbudowana. Nauczmy się z niej korzystać, nie tylko rozsądnie podchodząc do każdego zakładu, ale też w pełni wykorzystując jej ofertę promocyjną. Analizujmy, obstawiajmy i myślmy, a z pewnością nasze obstawianie będzie nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim skuteczne.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button