Co można obstawiać u legalnych bukmacherów w Polsce?

Oferta profesjonalnego, nowoczesnego, a także legalnego bukmachera w Polsce jest pod wieloma względami urozmaicona. Można nie tylko grać najważniejsze dyscypliny sportowe jak piłka nożna czy tenis. Coś dla siebie znajdą również pasjonaci mniej popularnych sportów i sportów wirtualnych. Co aktualnie może być typowane? Jakie zakłady są do znalezienia w sieci na stronach internetowych legalnych bukmacherów?

co obstawiać w zakładach bukmacherskich
Co można obstawiać u Polskich legalnych bukmacherów online?

Jakie są najpopularniejsze dyscypliny do obstawiania?

Motorem napędowym takich stron internetowych są oczywiście najpopularniejsze dyscypliny sportowe. W naszym kraju jest to bez wątpienia piłka nożna. W związku z tym swobodnie można znaleźć wszystkie najważniejsze wydarzenia związane z krajowym podwórkiem. Nie brakuje rozgrywek Ekstraklasy, jej zaplecza oraz niższych lig. Są też wszystkie najważniejsze ligi światowe. Takie jak liga angielska, hiszpańska, włoska, francuska, niemiecka itp. Bez żadnego problemu można obstawiać Ligę Mistrzów, Ligę Europy, spotkania reprezentacji narodowych.

W naszym kraju bardzo popularnym sportem są także skoki narciarskie. W sezonie nie brakuje ludzi, dla których obstawianie skoków narciarskich jest najbardziej opłacalne.. Można stawiać, kto wygra następne zawody, kto okaże się najlepszy w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Jakie jeszcze dyscypliny są do typowania? Z tych bardziej popularnych trzeba wymienić takie sporty, jak koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie, tenis ziemny. To chyba najlepiej pokazuje, że oferta jest bardzo urozmaicona. Trzeba wspomnieć o tym, że na praktycznie każde spotkanie jest przewidzianych mnóstwo zakładów. Nie tylko tych podstawowych, ale również dodatkowych. Bez wątpienia jest w czym wybierać.

bukmacher betclic polska
Kod promocyjny Betclic Polska

Nie brakuje też niszowych sportów

Jest w czym wybierać także biorąc pod uwagę sporty niszowe. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali także coś dla osób, które interesują się mniej znanymi dyscyplinami. Jest to m.in. żużel, który w LVbet ma wysokie kursy. W pewnych miastach, jak choćby w Częstochowie, Zielonej Górze to bardzo znany sport. W niektórych rejonach naszego kraju mało kto jednak przywiązuje do tego sportu zbyt dużą uwagę. Niemniej jednak warto zauważyć, że firmy hazardowe mają swoje zakłady dotyczące tej dyscypliny. Można obstawiać m.in. rozgrywki ligowe. Jest to o tyle ważne, że polska liga żużlowa jest jedną z najlepszych.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać także na cykl Grand Prix, gdzie ścigają się wybitni żużlowcy. Jakie jeszcze mniej znane dyscypliny można typować? To np. baseball, rzutki, futbol amerykański, futbol australijski, Formuła 1. Zatrzymajmy się na chwilę przy tej ostatniej dyscyplinie. Kiedy w cyklu nie było Roberta Kubicy, F1 interesowali się wyłącznie pasjonaci. Teraz Telewizja Polska po części przejęła prawa do zawodów tej rangi. Można zatem sądzić, że Formuła 1 znowu będzie zaliczana do sportów bardzo popularnych. Szczególnie, jeśli Robert Kubica dostanie lepszy bolid i będzie miał realne szanse na ściganie się z najlepszymi.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wydarzenia polityczne również możemy typować

Co ciekawe, są osoby, które zakładają konto w legalnych polskich bukmacherach jak Fortuna nie po to, aby grać jakieś wydarzenia sportowe. Interesują ich wyłącznie zdarzenia ściśle polityczne. Takich też nie brakuje na stronach internetowych podmiotów hazardowych. Niedługo zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Trzeba również wziąć pod uwagę wybory do sejmu, senatu, wybory prezydenckie. Wszystkie najważniejsze wydarzenia polityczne można typować. Osoby, które na bieżąco śledzą poczynania polityków, debaty itp. mają naprawdę bardzo duże szanse na wygrane.

Często kursy bukmacherskie na wydarzenia polityczne są bowiem dość mocno przeszacowane. Eksperci są w stanie znaleźć takie atrakcyjne oferty. Co konkretnie może być typowane? Weźmy pod uwagę np. wybory prezydenckie. Można np. typować, kto zostanie prezydentem, ile zdobędzie procent w głosowaniu, jaką przewagą wygra nad najgroźniejszym rywalem itp. Sympatycy polityki na pewno znajdą zakłady, które pod wieloma względami im się spodobają. Wyboru nie brakuje również biorąc pod uwagę wybory parlamentarne, które są coraz bliżej.

Rozrywka w najlepszym wydaniu

Uważacie, że to wszystko? W takim razie jesteście w sporym błędzie. Można bowiem typować również wydarzenia rozrywkowe. Spokojnie można zagrać typy na Fame MMA. To organizacja, która z miesiąca na miesiąc jest coraz bardziej popularna. W klatkach odbywają się walki pomiędzy zwaśnionymi youtuberami. Nie brakuje widowni na hali oraz przed ekranami komputerów przenośnych lub stacjonarnych. Bez problemu można typować takie eventy, jak Big Brother, Taniec z Gwiazdami, Eurowizja itp. Jesteście sympatykami świata filmu? Można np. grać, kto otrzyma najważniejsze nagrody, jaki film okaże się najlepszy itp.

Te wszystkie przykłady chyba najlepiej pokazują, że możliwości jest naprawdę mnóstwo. Nie trzeba koniecznie typować wydarzeń sportowych, jeśli nie macie w tym temacie ani wiedzy, ani doświadczenia. Zarabiać można także na czymś zupełnie innym. Szczególnie, że kursy na te wydarzenia są naprawdę bardzo atrakcyjne. Jeśli zatem śledzicie jakieś programy rozrywkowe z zapartym tchem, to takie hobby może być wykorzystane do zarabiania gotówki.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button