Polski bukmacher LVbet – Oferta zakładów, bonusy

LV BET to Polski legalny bukmacher, który w ostatnim okresie cieszy się naprawdę sporą popularnością wśród polskich graczy. W poniższym artykule przedstawiamy jego stronę internetową i ofertę zakładów bukmacherskich. Opisujemy również, na jakie bonusy mogą w LV BET liczyć nowo zarejestrowane osoby.

bukmacher lvbet oferta zakładów
Polski bukmacher Lvbet – Bonusy, kod promocyjny

LV BET – najważniejsze informacje o stronie internetowej bukmachera 

LV BET to jedna z najpopularniejszych firm bukmacherskich. Profesjonalizm firmy potwierdza również strona internetowa tej firmy, która została wykonana z  rozmachem. Dominują w niej kolory czerni uzupełniona o żółte i białe dodatki, które odpowiadają za łagodzenie całego obrazu. Na początku bieżącego roku LV BET wprowadził na swojej witrynie wiele interesujących zmian, których celem było poprawienie jej wydajności oraz czytelności. 

Witryna główna LV BET zawiera wszystkie informacje przydatne zarówno początkującym jak i doświadczonym graczom. Na środku strony LV BET ulokowany jest slajder, w którym znajdują się najważniejsze informacje odnośnie interesujących wydarzeń dostępnych w LV BET oraz aktualnie oferowanych promocji. Niżej ulokowane są zakładki pod nazwą „Najlepsze zakłady” oraz „Zakłady na żywo” – są to zakładki zawierające zestaw najbardziej atrakcyjnych wydarzeń na kolejne dni. Bukmacher LV BET, wzorem innych firm bukmacherskich, na lewo zamieszcza listę dostępnych dyscyplin. U góry jest zakładka „Polecane”, z kolei poniżej są wybierane najczęściej wybierane sporty.

betclic w polsce
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Jeśli klikniemy w „Przejdź do listy”, to tam ukażą się nam dyscypliny podzielone alfabetycznie wraz z listą aktualnie oferowanych wydarzeń. Warto w tym miejscu nadmienić o kolejnym atucie tego bukmachera – mowa tutaj o tym, że na stronie znajdują się grafiki zawierające informacje odnośnie najpopularniejszych rynków z danego dnia. Dajmy na to, gdy chcemy obstawić Ligę Mistrzów, gdy odbywa się ważny mecz w ramach tej dyscypliny sportu, to z pewnością bez problemu na stronie znajdziemy tę informację. 

Po prawej stronie witryny ulokowany jest button, który zachęca do zarejestrowania się u tego bukmachera. Niżej jest z kolei zlokalizowany kupon, który można wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Pod tym kuponem ulokowane są po kolei promocje organizowane przez LV BET. Na samym dole witryny internetowej LV BET ulokowane są informacje na temat tego bukmachera oraz tego, jakie drużyny są przez tę firmę sponsorowane. 

Strona główna jest bardzo przejrzysta i funkcjonalna – każdy użytkownik (zarówno początkujący jak i doświadczony) bez problemu może na niej znaleźć zakładki związane z dyscyplinami, wynikami, promocjami, zakładami na żywo, programem lojalnościowym czy płatnościami. 

LV BET – oferta dla nowych użytkowników

LV BET to bukmacher, który ma bardzo dobrą ofertę zarówno dla nowych jak i stałych graczy – jest to firma, która znalazła złoty środek między ilością i jakością. W jego ofercie można znaleźć na przykład typowy bonus od depozytu na kwotę do 1500 złotych, ale jest on wzbogacony drugim bonusem, co rzadko pojawia się w ofertach pozostałych bukmacherów. Oprócz tego, LV BET ma również darmowy bonus dla adeptów piłki nożnej. Oprócz tego, jest również bonus bez depozytu zaraz po rejestracji – można go aktywować przez podanie przy rejestracji specjalnego kodu bonusowego. 

Bonusy od depozytów dla nowo zarejestrowanych użytkowników w LV BET 

LV BET wie, jak przyciągnąć do siebie nowych typerów. W tym celu organizuje szereg atrakcyjnych promocji powitalnych. Jedną z nich są bonusy od depozytów. Gdy zrealizujemy pierwszą wpłatę, otrzymamy 100% od depozytu. Jeśli wpłacimy 100 złotych, otrzymamy kolejne 100 złotych całkiem za darmo.

Aby otrzymać darmowy bonus, należy jednak spełnić określone w regulaminie bukmachera warunki. Depozyt powinien opiewać na kwotę minimum 50 złotych, zaś postawiony za darmowe środki kupon powinien posiadać minimum 3 zdarzenia. Łączny kurs tych obstawionych wydarzeń powinien z kolei wynosić odpowiednio minimum 2,50 oraz 1,24 na każde z obstawionych przez osobę typującą spotkań sportowych.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button