Jak wybrać najlepszy bonus powitalny?

Fachowa gra w zakładach bukmacherskich to bardzo duża szansa na regularne oraz wysokie wygrane. Bardzo dużo graczy zakładów marzy o wystąpieniu takiej sytuacji. Jesteś w tym gronie? Pamiętaj, że na samym początku warto zbudować odpowiedni kapitał. Wtedy zdecydowanie łatwiej będzie krok po kroku pomnażać swoje oszczędności. Pomaga w tym bonus powitalny. Dzisiaj natomiast dowiesz się, jak go wybrać z szerokiej oferty.

bonusy bukmacherskie legalnych zakładów online
Czy bonusy bukmacherskie i promocje są dla graczy ważne?

Liczą się warunki, nie kwoty bonusów

Najczęściej ma miejsce taka sytuacja, że ludzie zwracają uwagę na to, jakie są główne „cyferki” w obrębie konkretnego bonusu powitalnego. To one zazwyczaj działają na wyobraźnię, prawda? Na przykład bukmacher Betfan oferuje bonus 3100 PLN, to spora suma prawda? Nie tak powinno się jednak wybierać bonusy powitalne. Obecnie można zdecydować się na różnego rodzaju oferty z tej konkretnej kategorii. Pamiętaj, że w tym momencie panuje naprawdę spora rywalizacja. Legalne firmy hazardowe „prześcigają się” w kreowaniu naprawdę atrakcyjnych warunków. Najważniejsze dla odpowiedzialnie podchodzącego do tego tematu gracza jest to, aby szczegółowo zapoznać się z regulaminem promocji.

Czasami lepiej jest zdecydować się na niższy bonus powitalny, ale mający po prostu bardziej korzystne zapisy w regulaminie. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? O aspekty odnoszące się do obrotu bonusem. Nigdy nie ma bowiem tak, aby bukmacher dawał gotówkę w 100% za darmo, nawet najlepsi bukmacherzy w Polsce tego nie zagwarantują. Zawsze są pewne obostrzenia. Niektóre warunki dotyczące obrotu bonusem są naprawdę bardzo proste do spełnienia. Warto w pierwszej kolejności skupić się na takich ofertach. Wtedy bez większego problemu spełnisz wymagania i zdobędziesz gotówkę, która będzie już całkowicie Twoja.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Na co jeszcze zwracać uwagę przy wyborze bonusów bukmacherskich?

Wybierając dla siebie bonus powitalny warto brać pod lupę rozmaite czynniki. Jeden dotyczy oczywiście kwoty. Drugi odnosi się do minimalnych kursów. Zazwyczaj jest tak, że gracz musi stawiać  swoje kupony – akumulowane lub złożone – składające się ze zdarzeń o pewnych wartościach. Najlepiej dla gracza byłoby, gdyby te minimalne kursy były po prostu niewielkie. Poza tym warto zwracać uwagę również na to, czy są jakieś obostrzenia w aspekcie czasu. Niektóre bonusy bukmacherskie muszą bowiem być obrócone w pewnym przedziale. Na szczęście są na rynku także oferty, które nie posiadają takiego wymogu.

Jest chyba oczywiste, że zdecydowanie łatwiej jest poradzić sobie z tym drugim wariantem, prawda? To jednak nie oznacza, że należy całkowicie rezygnować z promocji z tej pierwszej grupy. Po prostu w takiej sytuacji należy zaplanować sobie grę, aby w odpowiednim terminie spełnić narzucone wymagania.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button