Betfan online – oferta zakładów, opinie i promocje za darmo

Początek tego roku zaowocował niespodzianką dla każdego typera. W Polsce swoją działalność rozpoczął bukmacher Betfan, który od samego początku zaoferował naprawdę atrakcyjne warunki każdemu obstawiającemu. Jakie funkcje oferuje nam ten legalny bukmacher? Jakie promocje oferuje? Czy jego wejście na rynek oznacza, że czas porzucić swoje ulubione firmy bukmacherskie i przenieść się do nowego w Polsce bukmachera reklamowanego przez Mariusza Pudzianowskiego?

nowy legalny bukmacher w polsce 2020
Bukmacher Betfan oferuje graczom obstawianie meczów bez podatku legalnie

Rozpoczęcie działalności bukmachera Betfan w Polsce

Usługi bukmachera Betfan w Polsce zostały uruchomione 5 kwietnia 2019 roku. Był to naprawdę wyczekiwany start, ponieważ Minister Finansów przyznał firmie licencje rok wcześniej – 29 października. Czas, który dzielił te daty, sprawił, że strona bukmachera jest niemal doprowadzona do perfekcji. Podczas testów nie napotkaliśmy żadnych błędów na stronie albo literówek.

Pierwsze co widzimy, wchodząc na stronę tego bukmachera, to przyjazny wygląd, który utrzymany jest w kolorystyce bieli i zieleni. Wygląda to przyjemnie i schludnie. Niektórzy mogą mieć jednak problem z obstawianiem nocą, ponieważ biel wtedy bardzo razi w oczy. To jednak niewielki minus, który znika w morzu zalet. Wszystkie ważne funkcje są rozłożone w wygodny i łatwy do obsługi sposób, który znany może być z innych stron bukmacherskich. To jednak dobry ruch, który sprawia, że nie musimy uczyć się obsługi strony od zera.

bukmacher betfan bonus
Darmowy bonus bez ryzyka 100 PLN – Kod promocyjny: BETFAN

Oferta zakładów bukmacherskich w Betfan online

Oferta zakładów online w Betfan jest naprawdę zróżnicowana. Mamy do wyboru wiele różnych dyscyplin sportowych i rynków. Nie jest to oczywiście nic przełomowego, ale nie możemy oczekiwać czegoś, co jest tak naprawdę niemożliwe. Najważniejsze jest, że oferta nie odstaje od największych graczy na rynku jak STS czy Fortuna, a kursy na poszczególne zdarzenia są naprawdę atrakcyjne.

Zadowoleni będą również fani obstawiania e-sportu. Widać bowiem, że bukmacher traktuje ten rynek bardzo poważnie. Rozgrywki komputerowe otrzymały specjalną zakładkę, w której znajdują się najpopularniejsze gry i ich turnieje. Bukmacher zapowiada także, że oferta będzie powiększana. Betfan może okazać się niedługo najlepszym bukmacherem dla fanów e-sportu.

Zakładanie konta tymczasowego u bukmachera Betfan

Rejestracja nowego konta w Betfan jest niezwykle prosta. Od samego początku bukmacher bowiem oferuje możliwość założenia konta tymczasowego, który jest bardzo popularny wśród legalnych bukmacherów jak Fortuna, Betclic czy STS.

Podczas zakładania konta podajemy tylko podstawowe informacje, takie jak adres e-mail, imię i nazwisko czy numer PESEL. Nie musimy wysyłać od razu skanu osobistego i możemy to zrobić w dowolnej, późniejszej, chwili po założeniu konta. Warto zwrócić także uwagę na miejsce, w którym można wpisać kod promocyjny, który jest dostępny na forach i stronach bukmacherskich. Warto więc być na bieżąco z newsami o bukmacherze, ponieważ może pojawić się jakaś ciekawa promocja.

najwyższy bonus w betclic polska 550
Betclic Polska – kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Konto tymczasowe w Betfan nie różni się od tych, które znamy z ofert innych bukmacherów. Możemy oczywiście wpłacić pieniądze i obstawiać zakłady. Oczywiście jednak wypłata środków wymagać będzie od nas przejścia weryfikacji. Kwota, którą możemy wpłacić to aż 5000 zł, a maksymalna wygrana przypadająca na jeden kupon ograniczona jest na do niecałych 2300 zł. Największą różnicą jest to, że w regulaminie bukmachera nie ma informacji o tym, jak długo takie konto będzie aktywne. Nie musimy się więc obawiać, że zostanie ono zamknięte. Dodatkowo nie musimy śpieszyć się z weryfikacją konta, co dla wielu osób może być bardzo wygodne.

Inną ważną informacją jest jednak to, jak wykonujemy nasz depozyt. Bukmacher bowiem zapisuje nasz numer kont i przypisuje go do naszej osoby. Jeśli będziemy chcieli wypłacić pieniądze, będziemy mogli to zrobić tylko na konto, które posłużyło do wpłacenia naszego depozytu. Nie jest to olbrzymie utrudnienie, ale warto o tym zapamiętać, ponieważ bukmacher za każdym razem porównuje te dane.

Opinie graczy o bukmacherze Betfan

Betfan mimo swojej krótkiej historii już zapadł w pamięci wielu graczy, którzy szczególnie zwracają uwagę na bardzo dobrą ofertę na zakłady z piłki nożnej i sportów wirtualnych. Graczom podoba się w Betfan również obstawianie bez podatku, wyższe kursy niż u konkurencji i niska marża bukmachera. Betfan opinie graczy ma na bardzo wysokim poziomie, jak na tak młodego bukmachera mają czym się chwalić.

„Obstawiam bez podatku i to legalnie w betfan, dla mnie to największa zaleta tego bukmachera, reszta jest podobna do innych buków w Polsce”

„W betfan są spoko kursy i niska marża, do tego bardzo fajna opcja z promocją Radar 365, gdzie codziennie są inne wydarzenia do obstawiania w super kursach.” – opinie o Betfan z forum bukmacherskiego BetOnline

Promocje dla stałych graczy Betfan

Bukmacher Betfan to nie tylko promocje i bonusy dla nowych graczy, ale również dla użytkowników tego bukmachera, którzy już obstawiają zakłady od dłuższego czasu.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Bez podatku do 20% extra

Betfan chcąc wypromować swoje usługi, nie tylko zdecydował się na ciekawą promocję na start, ale także zaoferował swoim graczom coś więcej — zakłady bez podatku. Każdy kupon, który ma co najmniej dwa zdarzenia o łącznym kursie 2.00 otrzyma zwiększony mnożnik. Dzięki temu możemy wygrać dodatkowe 14%. Jeśli zaś na kuponie znajdą się 4 mecze, których łączny kurs będzie wynosił 4.00, otrzymamy aż 20% więcej! Jeśli chcecie skorzystać z tej promocji, warto zrobić to już teraz, ponieważ zdarzało się, że tak atrakcyjne promocje u bukmacherów potrafiły zniknąć z dnia na dzień.

Radar 365 w Betfan

To kolejna ciekawa promocja. Każdego dnia roku bukmacher Betfan wybiera najciekawsze spotkanie w swojej ofercie i dedykuje mu dodatkową promocję. To sprawia, że każdego dnia mamy ciekawy zakład, którym warto się zainteresować. Gracze, którzy spełnią warunki tych codziennych promocji, mogą liczyć na niewielkie doładowania swojego konta.

Metody płatności i depozytów w Betfan online


Metody płatności online to jedyna słaba strona tego bukmachera. Możliwe, że w przyszłości pojawią się nowe możliwości wpłaty na konto bukmachera, ale obecnie mamy ograniczony wybór. Nie można jednak bardzo narzekać, ponieważ w ofercie bukmachera mamy do wyboru prawdopodobnie najpopularniejsze metody wpłaty pieniędzy. Możemy to zrobić za pomocą:

  • Blik
  • Kart kredytowych i debetowych,
  • Błyskawicznych przelewów bankowych,

Minimalna kwota, jaką możemy wpłacić to 1 zł. Jeśli jednak skorzystamy z promocji, wartość ta wzrośnie do 20 zł. Warto zaznaczyć, że bukmacher nie pobiera żadnej prowizji od wpłacanych środków, dzięki czemu cała kwota, którą przelaliśmy, trafi na nasze konto u tego bukmachera.

Trzeba zaznaczyć, że pierwsza wpłata musi zostać wykonana z konta bankowego, które zarejestrowane jest na nasze dane. Bukmacher następnie wykorzystuje te dane do weryfikacji naszej tożsamości, a także, jak było wcześniej wspomniane, przypisuje to konto do naszego profilu i staje się ono jedynym sposobem, w jaki będziemy mogli wypłacić nasze późniejsze wygrane.

Warto pochwalić bukmachera także za wsparcie dla błyskawicznych metod wpłat pieniędzy. Nasze przelewy są realizowane przez cały tydzień od godziny 7:00 do 23:00, a przeciętny czas, jaki musimy czekać na pojawienie się naszych środków to około kwadrans.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button