PZbuk czy warto zakładać konto u tego bukmachera?

PzBuk to jedna z najkrócej istniejących w Polsce firm bukmacherskich, które legalnie działają na Polskim rynku zakładów wzajemnych przez internet. W poniższym artykule przedstawimy Państwu szereg najistotniejszych informacji odnośnie tego bukmachera online. Czy warto posiadać tam konto? Czy promocje i darmowe bonusy są dla graczy atrakcyjne w PZbuk?

pzbuk bonusy i promocje za darmo
Polski bukmacher PZbuk – oferta zakładów, darmowe promocje i bonusy

Wydarzenia do obstawiania u bukmachera PZbuk

Zakłady są w PzBuk podzielone na dwie listy: jedna z nich nazywa się „wszystkie”, zaś druga „polecane”. Dzięki temu proces obstawiania jest znacznie łatwiejszy, ponieważ nie trzeba bardzo długo poszukiwać popularnych lig oraz dyscyplin. W sytuacji, gdy w danym tygodniu będą rozegrane mecze Serie A, to z pewnością znajdą się one w zakładce Polecane. To mocna oszczędność czasu dla wszystkich graczy, którzy obstawiają mecze cieszące się sporą popularnością .

W przypadku, gdy chcemy obstawić wydarzenia mniej popularne, wówczas należy skorzystać z listy pod nawą wszystkie. W ofercie bukmachera PzBuk znajduje się naprawdę spora liczba dyscyplin, może nie tyle co w STS czy Betclic ale i tak jest dużo. Mowa tutaj o piłce nożnej, koszykówce, tenisie, futbolu amerykańskim futbolu australijskim, siatkówce, hokeju na lodzie, sportach zimowych, baseballu, boksie, MMA czy piłce ręcznej. Ta lista jest bardzo długa – pełną listę dostępnych dyscyplin można obejrzeć na stronie internetowej PzBuk, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.

bukmacher betfan bonus
Darmowy bonus bez ryzyka 100 PLN – Kod promocyjny: BETFAN

Jeśli chodzi o liczbę zakładów dostępną u bukmachera PzBuk, to jest ona bardzo podobna do tej, którą mają u siebie najlepsi bukmacherzy w Polsce. Można tutaj również obstawiać takie sporty, które są mało znane. Mowa tutaj o rzutkach, huringu czy netballu. W PzBuk jest również mocno rozbudowana sekcja zakładów specjalnych. W większości przypadków dotyczą one wydarzeń ze świata polityki, sportu oraz rozrywki. Pod tym względem bukmacher PzBuk również spisuje się całkiem dobrze. 

Rynki zdarzeń w PZBuk 

Jeśli chodzi o rynki zdarzeń w zakładach bukmacherskich PZbuk, to one także są na bardzo dobrym poziomie. Eksperci wskazują, że ich liczba jest porównywalna z liczbą dostępnych rynków u największych polskich legalnych bukmacherów. PzBuk ma naprawdę sporą ofertę, dlatego też gorąco zachęcamy do tego, by się u niego zarejestrować. 

bukmacher betclic polska
Kod promocyjny Betclic Polska

Stron internetowa bukmachera PzBuk

Strona internetowa bukmachera PzBuk znajduje się pod adresem www.PzBuk.pl. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że z pewnością przy jej tworzeniu pracował cały sztab ekspertów. Strona wyróżnia się bardzo dobrą oprawą graficzną, dzięki której wszystkie zamieszczane na niej treści są bardzo przejrzyste i czytelne. To sprawia, że PzBuk opinie pod względem strony internetowej wśród graczy zbiera naprawdę przyzwoite. 

Jak wygląda strona PzBuk? W gruncie rzeczy układ jest bardzo podobny jak w przypadku pozostałych stron popularnych polskich bukmacherów online. I tak po lewej stronie zlokalizowana jest standardowo ramka z listą dyscyplin oraz wydarzeń sportowych cieszących się w danym okresie czasu największą popularnością. Można tam również w bardzo szybki sposób zapoznać się listą meczów na żywo oraz spotkaniami zaplanowanymi na najbliższy okres czasu.

Po prawej stronie jest z kolei kupon online – można go postawić w dowolnie przez siebie wybranym momencie – zarówno w dzień, jak i w nocy. Bardzo mocno wyróżniającym się elementem witryny internetowej bukmachera PzBuk jest baner, na którym znajduje się duży napis „Zarejestruj się”. Ten element strony z pewnością przyczynia się do tego, że tak duża liczba osób rejestruje się w PzBuk. Czytelność i przejrzystość to główne atuty tej strony. 

Strona internetowa bukmachera PzBuk wyróżnia się duża przejrzystością oraz czytelnością. Żaden gracz z pewnością nie będzie miał jakichkolwiek problemów z jej używaniem. 

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Esporty w PzBuk – jak wygląda oferta?

Esporty pełnią dla bukmachera PzBuk naprawdę ważną rolę. Potwierdza to duża ilość dostępnych tytułów – możemy obstawiać gry takie jak LoL, Dot 2, OPverwatch, Rocket League czy Starcraft. To oczywiście nie są wszystkie dostępne gry. Z pełną listą dostępnych tytułów można zapoznać się na opisanej wyżej stronie internetowej bukmachera. Esporty w PzBuk wypadają naprawdę znakomicie. Zupełnie inaczej jest niestety w przypadku sportów wirtualnych, ponieważ w chwili obecnej PzBuk nie posiada ich wcale. Miejmy nadzieję, że już wkrótce ulegnie to zmianie. 

Rejestracja w PzBuk bez zdjęcia dowodu osobistego

Czy istnieje możliwość zarejestrowania się w PzBuk bez skanowania zdjęcia dowodu osobistego? Okazuje się, że tak. Bukmacher PzBuk od początku swojej działalności proponuje swoim użytkownikom opcję szybkiej rejestracji. Co kryje się pod pojęciem szybkiej rejestracji? Oznacza to, że na samym początku nie musimy podawać informacji wrażliwych takich jak numer konta bankowego czy zdjęcie dowodu osobistego.

Podczas pierwszego kroku trzeba podać informacje takie jak: nazwa użytkownika, adres e-mail, oraz hasło. W kroku drugim podajemy z kolei numer posiadanego przez nas dokumentu tożsamości, adres zamieszkania oraz rok urodzenia. W trzecim kroku ustalamy limity czasu gry oraz obrotu. Zdjęcie dowodu osobistego będziemy musieli przesłać dopiero wtedy, gdy będziemy wypłacać pierwsze środki ze swojego konta.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button