Czym są zakłady bukmacherskie w internecie?

Zakładami bukmacherskimi w internecie określa się rodzaj zakładów wzajemnych, w których należy przewidzieć wynik spotkania sportowego. Zakłady takie przyjmowane są przez osobę, zwaną bukmacherem, bądź przez przedsiębiorstwo bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie dają możliwość dość szybkiego zarobku. Aczkolwiek należy pamiętać, że dla niektórych stały się one hazardem. Warto więc grać, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku. Obecnie zakłady bukmacherskie są bardzo popularne. Gdyż można wygrać dodatkową gotówkę beż wychodzenia z domu. Bukmacher internetowy daje możliwość obstawienia zakładu na dane wydarzenie sportowe. 

co to sa zakłady bukmacherskie
Co to są zakłady bukmacherskie w internecie?

Kim jest bukmacher?

Bukmacher to osoba, która przyjmująca zakłady wzajemne. Aczkolwiek w chwili obecnej bukmacherem nazywa się już całe spółki, za których działanie odpowiadają dziesiątki osób. 

Czym jest kupon?

Kupon jest narzędziem, który umożliwia zawarcie zakładu na dane wydarzenie. Można go zawrzeć na wybraną przez siebie stawkę. Jeżeli interesuje nas zawarcie zakładu przez internet to kalkulator sam przeliczy kwotę ewentualnej wygranej i ją wyświetli. 

Jakie są zalety zakładów w internecie?

Do podstawowych zalet zakładów bukmacherskich w internecie należy zaliczyć w szczególności:

  • szybkość zawierania i rozliczania zakładów
  • zaoszczędzenie czasu
  • brak podatku 12 % od kuponu
  • wyższe kursy
  • możliwość obstawiania zakładów na żywo
sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Od czego zacząć obstawianie zakładów bukmacherskich?

W pierwszej kolejności należy zacząć systematycznie śledzić wydarzenia sportowe. Potem wybrać odpowiedniego legalnego bukmachera jak STS czy Betclic. Następnie zacząć śledzić statystyki. Lepiej nie skupiać się wyłącznie na swoich ulubionych zespołach i w chwili obstawiania meczu nie należy kierować się jedynie subiektywnymi uczuciami. Należy także tworzyć własne analizy, zbierać informacje i na tej zasadzie wyrabiać sobie swoją własną opinię na temat spotkania. 

Te porady bukmacherskie mają na celu uświadomienie graczom, że obstawianie zakładów bukmacherskich wcale nie jest takie proste jak nam się wydaje, trzeba się trochę napocić żeby wygrać z bukmacherem.

Złote rady

  • Należy typować wyłącznie te spotkania, które zostały dokładnie przeanalizowane
  • Należy pamiętać, iż zwrot zysku jest ograniczony
  • Należy unikać typowania pierwszych spotkań drużyn na początku sezonu
  • Należy pamiętać, iż niski kurs nie zawsze może oznaczać pewną wygraną

Bukmacher BetClic

Betclic to firma zajmująca się zakładami bukmacherskimi, świadcząca swoje usługi na polskim rynku od wielu lat. Rejestracja na stronie internetowej www.betclic.pl trwa zaledwie kilka minut. Obstawiać można na wiele interesujących dyscyplin sportowych, do których zalicza się między innymi: koszykówkę, kolarstwo, piłkę ręczną, piłkę wodną, siatkówkę, sztuki walki, biegi narciarskie, tenis stołowy, piłka nożna, tenis, narciarstwo alpejskie, dart, golf, futbol amerykański, jak również badminton. 

bukmacher betclic polska
Kod promocyjny Betclic Polska

Bukmacher Fortuna

Rejestrując się na stronie www.efortuna.pl, każdy nowy użytkownik dostaje na start 20 złotych. Również 100 złotych pierwszy zakład bez ryzyka i bonus od depozytu aż do 1000 złotych. Co tydzień obowiązuje nowa promocja dla stałych użytkowników, podobnie jak w Betfan. Wszystkie transakcje realizowane są 24 godziny na dobę, a płatności związane z zakładami on-line obywają się za pomocą przelewów internetowych, które są w odpowiedni i bezpieczny sposób zabezpieczone przez system. 

Bukmacher STS

STS to kolejna firma, która świadczy usługi zakładów bukmacherskich. Posiada ona wymaganą licencję Ministerstwa Finansów, wobec czego wszystko odbywa się w sposób legalny i bezpieczny. Rejestrując się na stronie www.sts.pl można otworzyć zarówno konto tymczasowe, jak i konto stałe. Aby móc zlecić pierwszą wypłatę ze swojego konta należy dokonać odpowiedniej weryfikacji, którą można dokonać w dowolnym momencie. W celu weryfikacji należy przesłać skan dowodu tożsamości.

Wszystkie dane użytkowników są chronione za pomocą szyfrowanego połączenia. Minimalna kwota wynosi 1 złotych. Przelewy realizowane są średnio co 15 minut, w godzinach od 10:00-24:00. Należy jednak pamiętać, iż wypłaty środków można zlecić wyłącznie z konta depozytowego, a nie z konta bonusowego. 

Wszyscy najlepsi bukmacherzy online w Polsce oferują graczom specjalne promocje i darmowe bonusy, wybór tego odpowiedniego jest oczywiście trudny, ale warto się zainteresować nimi i wybrać tego jedynego.

Słownik pojęć podstawowych

Co należy rozumieć przez „kurs”? Przez kurs należy rozumieć prawdopodobieństwo danego zdarzenia, które wydarzy się w przyszłości

Co należy rozumieć przez „bonus od depozytu”? Przez bonus od depozytu należy rozumieć bonus powitalny, który przyznawany jest wyłącznie nowym użytkownikom. 

Co należy rozumieć przez „bonus okolicznościowy”? Przez bonus okolicznościowy należy rozumieć bonus oferowany przez bukmachera z okazji jakiegoś wielkiego wydarzenia, np. Euro 2020.

Czym jest „zakład pojedynczy”? Zakład pojedynczy, czyli postawienie wyłącznie jednego zakładu na danym kuponie.

Czym jest „zakład akumulowany”? Zakład akumulowany, czyli postawienie conajmniej dwóch zakładów na jednym kuponie. 

bukmacher betfan bonus
Darmowy bonus bez ryzyka 100 PLN – Kod promocyjny: BETFAN

Co należy rozumieć przez „obrót”? Przez obrót należy rozumieć konieczność tego, ile razy trzeba obrócić otrzymaną kwotę, aby otrzymać wygraną przy użyciu bonusu. 

Co to jest „edge”? Edge to określenie,które oznacza osiągnięcie przewagi przez grającego, bądź bumachera. Kursy mają przewagę na papierze w stosunku do cen w postaci marży dla zakładów. 

Co to jest „singiel”? Singiel to najlepsza, a zarazem najprostsza forma obstawiania zakładów. Polegająca na tym, że obstawiany jest wyłącznie wynik jednego zdarzenia. Szansa na wygraną w takiej sytuacji wynosi około 33-50%.

Kim jest „cheater”? Cheater jest to gracz, który obstawia dane zdarzenie, już po jego roztrzygnięciu. Działanie takie jest nastawione na niedoskonałości systemu bukmachera. 

Czym jest „czas opóźnienia”? Czasem opóźnienia nazywa się czas od momentu złożenia zakładu do jego zaakceptowania przez bukmachera. W zakładach na żywo ma to uchronić bukmachera przed występującym opóźnieniem w transmisji obrazu.

Czym jest „kontra”? Kontra to sytuacja, podczas której gramy na zdarzenie przeciwne niż wytypowaliśmy wcześniej w celu osiągnięcia zysku. 

Czym jest „krecz”? Krecz jest to sytuacja zaistniała rozpoczęciu meczu tenisa ziemnego, w której zawodnik poddaje spotkanie walkowerem.

Czym jest „kurs odwrotny”? Kurs odwrotny to taki kurs, jaki należy wystawiać na przeciwne zdarzenie tak, aby marża bukmachera wynosiła 0.

Czym jest „middle”? Middle jest to kilka sekcji zawodów, z których każda ma szansę na wygraną. 

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button