Wskazówki dla osób, typujących na zakładach online!

Obstawianie u bukmacherów zakłady nie są typowymi zajęciami, a na pewno nie należą do prostych. Tak więc, przygotowaliśmy dla was kilka porad jak robić zakłady online.

Wskazówki dla osób, typujących na zakładach online!

Nie napinaj się, podchodź jak do zabawy

Osobom którzy mają problem z utrzymaniem nerwów na wodzy odradzamy typowania u buka. Nie zapominajmy, że jesteśmy tylko ludźmi i każdy może mieć gorszy dzień. Bardzo częstym błędem u nowicjuszy jest szybkie zniechęcanie się, a tak niewiele trzeba aby wygrywać naprawę fajne pieniądze, a priorytetem jest aby wyciągnąć od buka jak najwięcej gotówki. Ogrywanie bukmachera jest naszym głównym celem, ale żeby to robić należy podchodzić do tego z rozwagą i chłodną głową. W przeciwnym razie bukmacher ogra Ciebie i spowoduje, że twój portfel będzie o wiele chudszy.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Warto niekiedy typować u kogoś innego

Typowanie u jednego i tego samego bukmachera może niekiedy być nużące i sprawi, że będziesz chciał czegoś nowego. Zaradzić temu możesz poprzez zmianę na innego bukmachera. Pomóc w wyborze nowego buka może ranking bukmacherski, który pokaże jaki bukmacher jest godny twojej uwagi. Pamiętaj, że wybierając bukmachera nie tylko to może sprawić, że nuda zniknie. Spróbuj sobie także obstawiać niszowe sporty które odciągną cię od monotonii i nudy. W końcu na takich sportach także można wygrywać bardzo dobre pieniądze. Inny bukmacher to także inne bonusy, a idzie za tym, że możesz zarobić bardzo fajne pieniądze. Przy wyborze bukmachera warto pamiętać, żeby analizować swój wybór, ponieważ często zdarza się tak, że niestety na pierwszym miejscu w rankingach strony które je stworzyły stawiają firmy bukmacherskie z którymi maja współprace.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Rób zakłady online tylko u legalnych bukmacherów

Ważne jest aby na początku podkreślić, że robienie zakładów z nielegalnego źródła jest surowo karane, dlatego warto sobie dwa razy sprawdzić czy robiąc zakłady są one z legalnego bukmachera. W Polsce mamy pełną gamę legalnych źródeł, między innymi są to STS, Betclic czy na przykład Fortuna. Są to firmy które uzyskały licencje od ministerstwa finansów i mają pozwolenie na organizowanie gier losowych. Bukmacherzy którzy są nie legalni mogą was z łatwością oszukać i nie wypłacić wygranej sumy pieniędzy. Dodatkowo od legalnego bukmachera możecie liczyć na bonusy powitalne i różnego rodzaju promocje, dzięki którym możecie wygrać jeszcze więcej. Także czasami lepiej zwracać uwagę i sprawdzać u kogo obstawiamy swoje zakłady bukmacherskie niż później nie miło się rozczarować i płacić nie potrzebne kary pieniężne lub otrzymać jakąś inną karę za swoje nie dopatrzenie.

Promocje bukmacherskie

Back to top button