Betclic – przegląd firmy

Betclic – przegląd firmy

Statystyki są w ramach tego tematu tak naprawdę jednoznaczne. Chodzi o to, że firma bukmacherska Betclic jest coraz popularniejsza. I wszystko wskazuje na to, że ten podmiot hazardowy będzie miał jeszcze więcej usatysfakcjonowanych użytkowników w kolejnych latach. Czy jednak można grać w tym bukmacherze w pełni legalnie? Jak ta sytuacja wygląda w praktyce? Co oferuje Betclic nowym użytkownikom? Jakie są zaś tutaj limity np. dotyczące maksymalnych wygranych?

Czy jest to legalna firma bukmacherska?

Wiele osób w pierwszej kolejności w ogóle zastanawia się nad tym aspektem. Na szczęście nie musisz się obecnie niczego obawiać. Aktualnie bowiem jest to firma hazardowa całkowicie legalna. A nie zawsze tak było… Warto cofnąć się do 2017 roku. Przed wejściem w życie Ustawy Hazardowej, Betclic działał nielegalnie. Po znowelizowaniu odpowiednich przepisów, ten buk na pewien czas nawet zniknął z naszego rynku. Na szczęście nie na długo. Okazało się, że włodarze poszli po rozum do głowy i zdecydowali się kooperować z Ministerstwem Finansów. Obecnie (stan na 29 października 2021 roku) legalny bukmacher BetClic oferuje zatem zgodnie z prawem rozmaite zakłady do typowania. Sprawdziliśmy dokładnie ten aspekt. Na stronie internetowej bukmachera Betclic możesz się sam tego dowiedzieć. Nie ma również przeszkód, by sprawdzić chociażby rejestr domen zakazanych. Nie miej obaw, że okaże się, iż Betclic coś kombinuje itp. Jest to bowiem firma hazardowa w 100% działająca zgodnie z rodzimym prawem.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta na start dla nowych użytkowników

Coraz większa liczba osób, które rejestrują się w tym bukmacherze internetowym, tak naprawdę nie powinna nikogo zaskakiwać. Warto dodać, że ten podmiot oferuje m.in. hojne bonusy. Bardzo popularny wśród graczy jest np. cashback. To zakład bez ryzyka. Jeśli zarejestrujesz się, to będziesz mógł z niego skorzystać. A oferta jest hojna. W końcu cashback wynosi do 550 PLN. Jeśli chodzi o obstawianie, to możesz to robić na dwa główne sposoby. Chodzi o typowanie przez internet oraz dzięki korzystaniu z aplikacji mobilnej. Oferta tego właśnie bukmachera online robi zaś spore wrażenie. Oczywiście, nie brakuje zakładów prematch oraz live. Na najbardziej popularne sporty i te, które należy umieścić w kategorii „niszowe”. Poza tym tylko w tym buku masz okazję typować np. wydarzenia z cyklu Fame MMA. Lubisz obstawiać walki freak fighterów? W takim razie tym bardziej warto zarejestrować się na stronie tego bukmachera internetowego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie są limity w tym bukmacherze internetowym?

Chcesz dowiedzieć się nieco więcej na ten temat? Jakie są zatem limity w BetClic pod kątem maksymalnej wygranej – z jednego kuponu? Obecnie jest to 800 000 PLN. Możesz zatem zarobić naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Potem zostaną one bez problemu wypłacone. Jak sprawdzać tego typu informacje? Np. czytając regulamin. Możesz także zgłosić się z zapytaniem do Działu Obsługi Klienta. Jakie jeszcze obowiązują tutaj limity? Chodzi np. o konto tymczasowe. Limit depozytu wynosi w tym przypadku 5000 PLN. Te kwoty czasami się zmieniają, dlatego warto regularnie sprawdzać takie informacje.

Promocje bukmacherskie

Back to top button