Pomyłki nowych graczy na zakładach online

Pomyłki zdarzają się każdemu, jeszcze nie urodził się taki kto by ich nie popełniał. Natomiast trzeba uważać aby ich więcej nie powielać, ponieważ będziemy stali w miejscu. Tak samo jest w zakładach bukmacherskich online, że te błędy się pojawiają, lecz my przygotowaliśmy wam parę z nich aby nie powtarzać już ich. Tak więc, na co uważać podczas zakładów? O tym już dziś!

Pomyłki nowych graczy na zakładach online

Odgrywanie się

Granie z nasilonymi emocjami niestety doprowadza do jeszcze większych przegranych. Należy nad nimi zapanować, ponieważ gdy będziemy działać pod silnym działaniem emocjonalnym może nam się obstawianie na nic nie zdać i ciągle będziemy stratni. Trzeba pamiętać jednakże o jednym, że nigdy pod żadnym pozorem nie można odgrywać się bukmacherowi od razu po porażce, ponieważ mamy w sobie zbyt wiele emocji nad którymi nie panujemy i tym zachowaniem możemy doprowadzić do jeszcze większych porażek. W takiej sytuacji należy na spokojnie przyjąć do świadomości informacje o przegranej, później sprawdzić gdzie się popełniło błąd, a następnie wyciągnąć wnioski i z powrotem zacząć obstawiać zakłady. Tak więc zapamiętaj, że nigdy po porażce nie graj od razu!

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Granie na kilku sportach jednocześnie

Może się to wydawać dosyć normalne, lecz gdy będziemy obstawiać sporty o których nie mamy zielonego pojęcia to może się to w większości przypadków skończyć tylko w jeden sposób, utratą swoich środków na zakłady bukmacherskie. Takie podejście nie należy do mądrych, lecz na szczęście da się go w łatwy sposób naprawić po prostu przestając obstawiać dyscypliny sportowe o których nie mamy pojęcia. Natomiast jeśli nie chcemy rezygnować z tego to mamy dla was inną propozycje. Chodzi o to, że zamiast obstawiać za pieniądze dodatkowe typy to można zacząć typować wyniki bukmacherskie, polega to na tym, że zamiast obstawiać realne pieniądze na dany zakład to można podejść do tego podobnie jak przy standardowym obstawianiu, czyli sporządzić analizę do danego zakładu i wytypować sobie wyniki tak jakbyście sobie go obstawiali, lecz wynik zapisujecie sobie gdzieś w zeszycie lub notesie. Takie rozwiązanie jest skuteczne i nie pozwoli wam na utratę swojej gotówki, a w przyszłości jak już będziecie dłużej typować w ten sposób to z pewnością nauczycie się więcej na temat dodatkowego sportu i będziecie mogli przejść z typowania na realne obstawianie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Brak analizy bukmacherskiej

Sporządzanie analizy bukmacherskiej na zakładach jest bardzo ważne, bez niej ciężko jest wygrać zakłady, a przecież właśnie o to chodzi gdy gramy u bukmachera. Doświadczeni gracze zakładów bukmacherskich doskonale o tym wiedzą, że bez analizy bukmacherskiej nie ma co liczyć na wygrane od bukmachera. To właśnie ona podnosi nasze szansę na wygraną i sprawia, że duże pieniądze z zakładów są realne. Dlatego ważne jest aby ją sporządzać, gdyż to w głównej mierze właśnie jej zawdzięczamy nasz triumf nad bukmacherem.

Promocje bukmacherskie

Back to top button