Jakie bonusy dla nowych graczy przygotowali bukmacherzy?

Jakie bonusy dla nowych graczy przygotowali bukmacherzy?

Każda szanująca się firma bukmacherska oferuje atrakcyjne bonusy na start dla nowych użytkowników. Jakie zaś promocje są obecnie zdecydowanie najbardziej popularne? Jeśli interesuje Cię przegląd tych ofert, to zapraszamy do zapoznania się z poniższą treścią.

Na co można zdecydować się w STS?

W STS nigdy nie brakowało dobrych bonusów na start. Teraz nie jest inaczej. W końcu możesz zainkasować bonus wynoszący 100% do 1200 PLN. Jak go otrzymać? Sprawa jest generalnie prosta. Pierwszym Twoim krokiem powinno być założenie konta w STS. Ta czynność jest prosta i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Co dzieje się dalej? Musisz zrobić depozyt. Możesz zainkasować nawet maksymalnie 1200 PLN. Wówczas na Twoim koncie pojawi się łącznie 2400 PLN. Z takimi pieniędzmi gra się zaś o wiele łatwiej. Chyba nikogo nie trzeba do tego przekonywać. Warunki dotyczące obrotu są zaś naprawdę bardzo łatwe do spełnienia. Jesteśmy pewni, że każdemu ta sztuka powinna się udać. Warto jednak grać rozsądnie i dokładnie analizować obstawiane wydarzenia. Co konkretnie należy wykonać? Zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy. Jeśli zatem bonus będzie wynosił 500 PLN, to trzeba zagrać za 1500 PLN. Dodatkowo należy uwzględnić to, że do obrotu bonusem zaliczają się tylko i wyłącznie wygrane kupony.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Bonus na start oferowany przez LV BET

Co jeszcze warto mieć na uwadze wybierając firmy bukmacherskie pod względem oferowanych bonusów powitalnych? Dobrym wyjściem jest LV BET. Na pewno to o wiele mniej doświadczona firma hazardowa w porównaniu do STS. Wszak sponsor między innymi reprezentacji Polski działa na terenie naszego kraju już od 1997 roku. Nie da się jednak ukryć, że LV BET gwarantuje bardzo dobry bonus dla nowych graczy, co przysparza mu popularności. Przez to ta firma ma coraz więcej ukontentowanych Klientów. Na co możesz się zdecydować? W tym momencie, stan na 19 sierpnia 2021 roku, to pakiet powitalny w kwocie 3333 PLN. Gotówka nie jest jednak przyznawana od razu. Jak to zatem wygląda w praktyce? Po pierwszym depozycie możesz zainkasować dokładnie 2000 PLN. Potem połowę z tej sumy. Jeśli zaś dokonasz trzeciej wpłaty do LV BET, to zainkasujesz zakład bez ryzyka do 333 PLN. To jednak na tej płaszczyźnie nie koniec atrakcji. W końcu możesz tak samo liczyć na to, że po rejestracji nie będziesz obciążany podatkami (przez kilkanaście dni). To zaś pozytywnie przełoży się na Twoje wygrane, których – mamy taką nadzieję – będzie ogólnie jak najwięcej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co gwarantuje osobom początkującym Fuksiarz?

Nie ma przeszkód, by zarejestrować się w Fuksiarzu. Warto wiedzieć, że ten bukmacher jest stosunkowo nowy, a ma już wielu zadowolonych Klientów. Choćby ze względu na ciekawe bonusy bukmacherskie. Wszak możesz otrzymać… cashback bez końca. Wynoszący nawet 50%. Jego wartość w procentach jest zależna od liczby wydarzeń na kuponie. Aby otrzymać ewentualnie zwrot 50%, trzeba zagrać minimum 15 typów ze starannie wyselekcjonowanej oferty. W przypadku singla możesz zaś zainkasować kilka procent, co i tak nie jest złym wynikiem.

Promocje bukmacherskie

Back to top button