Jak uzyskać najlepsze wyniki grając w STS – poradnik

Jak uzyskać najlepsze wyniki grając w STS – poradnik

Chcesz zarabiać pieniądze? Szukasz zatem odpowiednich metod na inwestowanie? Zasadniczo dużo osób stawia zakłady bukmacherskie. Jest to opcja szczególnie polecana ludziom znającym się na sporcie. Co powoduje, że warto obstawiać w STS? Jakie bonusy są oferowane? Jak zaś grać, by po prostu wygrywać?

Dlaczego warto wybrać właśnie STS?

Obecnie możesz zdecydować się na rozmaite firmy hazardowe. Konkurencji nie brakuje. I bardzo dobrze, ponieważ dzięki temu świadczone są coraz lepsze usługi. Nie da się jednak ukryć, że STS to obecnie zdecydowanie najbardziej popularna firma bukmacherska w Polsce. Z czego to jednak wynika? Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy jest w 100% legalny. Jeśli zatem szukasz firmy oferującej usługi zgodnie z polskimi przepisami, to śmiało możesz zdecydować się właśnie na STS. To nie wszystko. Poza tym możesz np. liczyć na bonus bez depozytu w STS. Jakie są tutaj warunki? Co zrobić, by go otrzymać? Sprawa jest banalnie prosta. Musisz w pierwszej kolejności zarejestrować konto. Pamiętaj, aby w czasie realizacji tego konkretnego zadania wpisać kod promocyjny o treści „PEWNE25”. Dzięki temu możesz potem liczyć na bonus. Wynosi on zaś dokładnie 25 PLN. Może nie jest to jakaś oszałamiająco wielka suma, aczkolwiek nie da się ukryć, że i tak warto decydować się na tego typu promocje. W końcu nie musisz tutaj nic inwestować.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie są warunki dotyczące obrotu głównym bonusem?

Najważniejsza promocja tego bukmachera to zaś podwojenie depozytu. Obecnie możesz zatem uzyskać 100% do 1200 PLN. Jakie są tutaj najważniejsze warunki? Na początek trzeba mieć oczywiście konto. Dodatkowo nie obejdzie się bez zrealizowania pierwszego depozytu. Od niego zależy zaś to, ile finalnie otrzymasz. Jak wygląda natomiast obrót bonusem w STS? Musisz zagrać za trzykrotność sumy, która zostanie przyznana przez STS. Jeśli np. otrzymałeś 200 PLN, to trzeba postawić za 600 PLN itd. Pamiętaj jeszcze o dwóch ważnych kwestiach. Minimalny kurs to 1,91. Na każdym kuponie musi być zatem taka wartość. To obligatoryjna sprawa. Poza tym jedynie wygrane kupony są zaliczane do obrotu bonusem. Trzeba zatem zrobić wszystko, by takich było jak najwięcej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Odpowiednia taktyka to klucz do sukcesu

Marzy Ci się to, by wygrywać relatywnie sporo pieniędzy w tym podmiocie hazardowym? W takim razie trzeba grać z głową. Mianowicie warto skoncentrować się tylko na jednej dyscyplinie. Postaraj się regularnie zdobywać nowe informacje dotyczące klubów, zawodników, czy trenerów itp. Wówczas będzie Ci o wiele łatwiej wygrywać pieniądze w STS. Dodatkowo obstawiaj single albo maksymalnie kupony, które składają się z dwóch wydarzeń. Chodzi zaś o duble. Zrezygnuj z taśm. Im mniej wydarzeń na kuponie, tym dla Ciebie lepiej. Wszak będziesz miał większe szanse na zanotowanie wiktorii. Co jeszcze się tutaj liczy? Każde umieszczone wydarzenie na kuponie musi być solidnie przeanalizowane. Nie traktuj tego po macoszemu, ponieważ to jedna z ważniejszych kwestii w tym temacie.

Promocje bukmacherskie

Back to top button