Limity na graczy – fakt czy mit?

Zakładając konto w jednym z dostępnych w Polsce bukmacherów oferujących zakłady online nastawiamy się z reguły na bezproblemową współpracę – możliwość obstawiania dowolnych (z dostępnych w ofercie bukmachera) zdarzeń, w dowolnych konfiguracjach (single, duble, akumulatory) oraz za dowolne stawki.

limity u bukmacherów
Czy bukmacherzy limitują swoich graczy?

Przeglądając jednak tematyczne fora dyskusyjne, na których gracze dzielą się swoimi doświadczeniami z gry u poszczególnych dostawców – można czasami trafić na wątki dotyczące tak zwanych limitów nakładanych przez bukmacherów. O co dokładnie chodzi i czy jest w tym ziarno prawdy czy mamy do czynienia z tak zwanym miejskim mitem?

Limity u legalnych bukmacherów online

Kwestia limitów w legalnych zakładach bukmacherskich jest zjawiskiem znanym od dawna i choć dość rzadkim, to jednak faktycznie występującym. Czym objawia się taki limit? Najczęściej osoba zlimitowana ma do czynienia z ograniczeniem maksymalnej stawki (na dany zakład lub grupę zakładów) jaką może wnieść u bukmachera lub z koniecznością wysłania zakładu do akceptacji przez tradera przed jego postawieniem.

Warto jednak zaznaczyć, że dotyczy to stosunkowo niewielkiego procentu graczy, zostać zlimitowanym nie jest bowiem tak łatwo – składa się na to najczęściej wiele różnych czynników występującym (łącznie jak i osobno) w krótkim czasie jak na przykład:

bukmacher betclic polska
Kod promocyjny Betclic Polska

– regularna gra za wysokie stawki,

– obstawianie mało popularnych zdarzeń sportowych (niskie ligi, egzotyczne turnieje, itp.)

– wykorzystywanie błędów kursowych na stronie bukmachera,

– długofalowy zysk po stronie gracza – zgadza się, również i za zbyt częste wygrywanie można zostać zlimitowanym (najczęściej dotyczy to jednak graczy stawiających duże sumy pieniędzy)

Który bukmacher nie ma limitu stawki?

Jakiego wybrać bukmachera, aby uniknąć limitów? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Zasadniczo bowiem praktycznie każdy bukmacher ma w swoim regulaminie furtkę umożliwiającą mu nałożenie na gracza limitów.

Jedni korzystają z tej możliwości szybciej, inni nieco wolniej lub prawie wcale jak bukmacher Fortuna, który bardzo rzadko stosuje limity. Dobrze jest w tym zakresie skorzystać z doświadczeń innych graczy sprawdzając chociażby opinie na temat danego bukmachera dostępne w internecie, głównie na specjalistycznych forach dyskusyjnych poświęconych zakładom bukmacherskim.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button