Zakłady sportowe u bukmachera online

Na wstępie odpowiemy na pytanie: co to jest zakład bukmacherski?
W skrócie jest to zakład między osobą (graczem), a firmą przyjmującą zakład bukmacherski o to, że jedno lub kilka zdarzeń sportowych, lub społeczno-politycznych zakończy się określonym wynikiem. Zgodnie z prawem firma taka (bukmacher) musi posiadać stosowną licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich.

zakłady w internecie
Zakłady bukmacherskie w Internecie

Zakłady bukmacherskie w Internecie

Typowanie zakładów bukmacherskich staje się z każdym rokiem popularniejsze wśród polskich użytkowników po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż z każdym rokiem polskie firmy bukmacherskie rozwijają swoją ofertę i rozbudowują sieć punktów naziemnych o nowe w atrakcyjnych miejscach Polski. Warto zaznaczyć także, że z czasem pojawiają się nowi bukmacherzy np. firma Superbet rozpoczęła działalność pod koniec 2017 roku i w szybkim czasie rozwija swoją sieć kolektur oraz wdraża nowe możliwości w typowaniu zakładów w Polsce.

Na rynek polski wkraczają także zagraniczni bukmacherzy internetowi, którzy swoją ofertą przyciągają wielu fanów sportu oraz bukmacherki do zawierania zakładów za pośrednictwem internetu. Jak widać z czasem polscy użytkownicy mają większy wybór i dostęp do miejsc przyjmowania zakładów i dlatego też rynek bukmacherskich zakładów sportowych cały czas rozwija się w dużym stopniu. Zakłady sportowe stają się popularniejsze także dzięki wielu fenomenalnym sportowcom z polski np. takich jak Kamil Stoch, który przyciągnął do punktów bukmacherskich wielu graczy, którzy chętnie chcieli typować jego skoki w wielu konkursach. 

Aktualnie głównymi polskimi bukmacherami do których możemy się udać i zawrzeć zakład są: STS, Fortuna, Superbet, Forbet. 

Popularni bukmacherzy w Polsce

Ze względu na wzrastające zainteresowanie zakładami bukmacherskimi przez Polaków oraz na wkroczenie do polski olbrzymiej konkurencji w postaci bukmacherów internetowych, naziemne firmy bukmacherskie zaczęły walczyć o klienta i oferują różnego rodzaju konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wraz z rozwojem internetu w ogromnym tempie rozwijają się firmy bukmacherskie przyjmujące zakłady właśnie za pośrednictwem sieci internet. Niestety firmy bukmacherskie z polską licencją tj. STS, Fortuna, czy Etoto jeszcze nie dorównują wielkim potentatom światowym, ale z roku na rok ten dystans się zmienia.

W Polsce typowanie za pośrednictwem internetu zaczęło kwitnąć od 2001 r., gdy nielegalne firmy bukmacherskie przetłumaczyły swoje serwisy na język polski i z czasem rozszerzały swoją ofertę do jak najlepszej obsługi użytkowników z Polski. 

Aktualnie większość bukmacherów internetowych w pełni przygotowana jest do pełnej obsługi polskich graczy. Zapewniają oni obsługę klienta w języku polskim (strona po polsku, kontakt e-mail, telefon, czat w języku polskim itp.), obsługują polską walutą, umożliwiają wpłaty depozytów do polskich banków (wystarczy wykonać najprostszy przelew bankowy), wypłacają wygrane na wskazane konta bankowe.

5/5 - (1 vote)

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button