Zakłady sportowe u bukmachera online

Na wstępie odpowiemy na pytanie: co to jest zakład bukmacherski?
W skrócie jest to zakład między osobą (graczem), a firmą przyjmującą zakład bukmacherski o to, że jedno lub kilka zdarzeń sportowych, lub społeczno-politycznych zakończy się określonym wynikiem. Zgodnie z prawem firma taka (bukmacher) musi posiadać stosowną licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich.

zakłady w internecie
Zakłady bukmacherskie w Internecie

Zakłady bukmacherskie w Internecie

Typowanie zakładów bukmacherskich staje się z każdym rokiem popularniejsze wśród polskich użytkowników po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż z każdym rokiem polskie firmy bukmacherskie rozwijają swoją ofertę i rozbudowują sieć punktów naziemnych o nowe w atrakcyjnych miejscach Polski. Warto zaznaczyć także, że z czasem pojawiają się nowi bukmacherzy np. firma Superbet rozpoczęła działalność pod koniec 2017 roku i w szybkim czasie rozwija swoją sieć kolektur oraz wdraża nowe możliwości w typowaniu zakładów w Polsce.

Na rynek polski wkraczają także zagraniczni bukmacherzy internetowi, którzy swoją ofertą przyciągają wielu fanów sportu oraz bukmacherki do zawierania zakładów za pośrednictwem internetu. Jak widać z czasem polscy użytkownicy mają większy wybór i dostęp do miejsc przyjmowania zakładów i dlatego też rynek bukmacherskich zakładów sportowych cały czas rozwija się w dużym stopniu. Zakłady sportowe stają się popularniejsze także dzięki wielu fenomenalnym sportowcom z polski np. takich jak Kamil Stoch, który przyciągnął do punktów bukmacherskich wielu graczy, którzy chętnie chcieli typować jego skoki w wielu konkursach. 

Aktualnie głównymi polskimi bukmacherami do których możemy się udać i zawrzeć zakład są: STS, Fortuna, Superbet, Forbet. 

Popularni bukmacherzy w Polsce

Ze względu na wzrastające zainteresowanie zakładami bukmacherskimi przez Polaków oraz na wkroczenie do polski olbrzymiej konkurencji w postaci bukmacherów internetowych, naziemne firmy bukmacherskie zaczęły walczyć o klienta i oferują różnego rodzaju konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wraz z rozwojem internetu w ogromnym tempie rozwijają się firmy bukmacherskie przyjmujące zakłady właśnie za pośrednictwem sieci internet. Niestety firmy bukmacherskie z polską licencją tj. STS, Fortuna, czy Etoto jeszcze nie dorównują wielkim potentatom światowym, ale z roku na rok ten dystans się zmienia.

W Polsce typowanie za pośrednictwem internetu zaczęło kwitnąć od 2001 r., gdy nielegalne firmy bukmacherskie przetłumaczyły swoje serwisy na język polski i z czasem rozszerzały swoją ofertę do jak najlepszej obsługi użytkowników z Polski. 

Aktualnie większość bukmacherów internetowych w pełni przygotowana jest do pełnej obsługi polskich graczy. Zapewniają oni obsługę klienta w języku polskim (strona po polsku, kontakt e-mail, telefon, czat w języku polskim itp.), obsługują polską walutą, umożliwiają wpłaty depozytów do polskich banków (wystarczy wykonać najprostszy przelew bankowy), wypłacają wygrane na wskazane konta bankowe.

Fixy bukmacherskie

Fixy bukmacherskie to inaczej ustawiane mecze, sprzedane spotkania pod bukmacherów, którzy zwykle wystawiają większe kursy na teoretycznie słabsze drużyny. Fixy bukmacherskie to plaga, z którą nikt nie może sobie poradzić.

Promocje bukmacherskie

Back to top button